El Gouna vs Soma Bay

Vaatasin küll vanemaid teemasid üle, kuid ega väga palju selgust ei saanud.

Spontaanne mõte minna ca nädalaks Egiptusesse, peamiselt sukelduma ja niisama puhkama. Lend oleks nn liinilennuga, ei ole paketireis. Valikus on kas Soma Bay või El Gouna. Vahepeal oli mõte Marsa Alamis ka ära käia, aga vist seekord ei vea välja.

Ehk siis ongi küsimus - mida kogenumad Egiptuse reisijad soovitaks - El Gouna või Soma Bay?

Reisin üksinda (naisterahvas), reisikogemust hulgi ja ka Egiptuses varem käinud. Peahuvi sukeldumine, basseini ääres raamatuga logelemine. Ööelu ei huvita :)

Kõik arvamused ja soovitused teretulnud!

Kui põhihuvi on sukeldumine ja raamatu lugemine, siis soovitaks hoopis sukeldumissafarit. Sukeldumine kogu aeg eri kohtades, elu laevas, kus piisavalt aega sukeldumiste vahepeal lihtsalt niisama vedeleda, kas kajutis või päikesedekil ja kuskil keegi ei tüüta ja ei ürita midagi pähe määrida. Kui vrakid väga huvi ei paku, siis soovitaks Deep South safarit.

Transfeer võtab lennukalt peale ja peale safarit viib sinna tagasi.

2
0

@Gil Mark

Tänud soovituse eest! Mingi hetk on see kindlasti ka plaanis, kuid mitte hetkel. Erinevatel põhjustel peab olema võimalik operatiivselt asjad kokku pakkida, lennupilet osta ja koju lennata. Aga jätan Deep South tulevikuks meelde :)

0
0

Soma Bays ei ole käinud, kuid minu teada on SB põhimõtteliselt vaid hotellid. El Gouna on tilluke linnake, st ka väljaspool hotelli territooriumi võib soovi korral ringi käia. Linnake on nö kinnine, korras, puhas ja vaikne ning seal ei ripu sul keegi pidevalt nööbi küljes ega tüüta. Ka eestlasi kohtab seal väga harva, venesid pea üldse mitte. Hotelli Panorama Bungolos territooriumil tegutseb ka sukeldumisklubi - ise ma sukeldumisega ei ole tegelenud, seega seda kommenteerida ei oska.

0
0

El Gouna oli väga mõnus ja rahulik linnake, paljude kanalite ja laguunidega. Mulle väga meeldis Mövenpick'i hotell.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased