Elukoht Londonis

Tere!

Oleks huvitatud elukoha üürimisest Londonis, soovitavalt kesklinna lähedal, kuid oodatud ka muud pakkumised. Oleme M22 ja N 20. Londonisse jõuaks 4 märts. Kohalikega väga jagada ei tahaks, kuna neil on millegipärast puhtusest ja hügieenist imelik arusaam - ntx jalatistega toas käimine!! Seetõttu loodame eestlastega mingi diil saavutada :) Kel pakkumisi, või plaanivad u samal ajal sinna minna ja ka elukohta otsivad, võtke ühendust antsypantsy@gmail.com, ehk saame oma plaanid ühildada...

Mis sa siia Londonisse üldse tuled, kui kohaliku rahva kommetesse nii negatiivselt suhtud?

Ega nad k6ik kyll selliste kommetega ole. Tuleb tunnistada, et enamik minu siinseid s6pru v6tavad valisjalan6ud ara, kui tuppa tulevad. Eks see ikka s6ltub sellest ka, kellega suhtled.

tripp... tore, et sulle meeldib kui su kodus jalatsitega käiakse, ja linnapealt jalatsite külge jäänud tatt, mida igasugu värdid maha sülitavad, seeläbi su tuppa satub... siis lase käia. Mina eelistan käia toas nii, et ka valged sokid jäävad peale tunnikest liikumist seal valgeks. Miks ma selle siia panin on see, et need, keda mina tean, keda olen kohanud käies teistel külas, on käinud toas jalatsitega.. see komme ka aussidel küljes... ja kõik olid imestunud, kui ma ise jalast ära võtsin.. üks oli solvunud, kui tuli mulle külla ja palusin tal jalatistega mitte tuppa tulla... Vabandan, kui kellelegi selle teemaga liiga tegin v kannale astusin.