Enne kui teed uue teema...

Enne uue teema tegemist otsi paremalt ülemisest nurgast üles OTSI aken ja toksi sinna oma küsimuse põhimärksõna (näiteks hotelli nimi või kõhuviirus vms) ja loe läbi kõik teemad, mis Sa vastuseks saad. Kui Sa arvad, et sellest on ikka veel vähe, siis leia nendest teemadest kõige lähedasem teema, mis on seotud Sinu küsimusega ja kirjuta see küsimus sinnasamasse teemasse.
Kõik korduvad teemad lähevad sulgemisse/kustutamisse, sest ka foorumimoded on inimesed ja ei pea kogu aeg liitma ja lahutama ja viiteid otsima.

Suur tänu tähelepanu eest.

Tere, Kurimoor! Mõistan suurepäraselt moderaatorite töörohkust ning samas julgen selle puhul ka õnne soovida - näitab ju trip.ee populaarsus, et teete tänuväärset tööd. OTSI aknaga olen tuttav, selle leidmisega ei tekkinud mingisugust probleemi ning olen seda korduvalt kasutanud. PARAKU on vastuseks saadud teemadest paljud algatatud juba mitu-mitu aastat tagasi. Mõistan et kliima (ja valuuta jms) on maailma eri paigus aastast-aastasse enam-vähem (või 100%) sama. Mõned päevad tagasi üritasin algatada teemat selle kohta, kas aastal 2008 keegi trip.ee külastajatest Sharm el Sheigis tööl on, samas soovisin ka näpunäiteid inimesele, kes sinna tööle läheb. Moderaator mul teemat algatada ei lubanud ning viitas teemale, mis algatatud 1. mai 2005 ning mille algataja oli küsinud ka hoopis midagi muud - nimelt kuidas Egiptusesse tööle saada. Sõnakuulelikult kustutasingi oma postituse ning tegin uue viidatud teemasse. Kuna aga pealkiri ei kajasta minu probleemi, samuti loetakse enamasti alustuseks (või ainult) ikkagi algataja küsimust, siis nagu arvata võisin, mingit vastust ma siiani saanud pole. Ainsana on antud teemasse lisandunud üks postitus, kus vastatakse esialgsele (so 2005 esitatud) küsimusele. Kas poleks mõttekam vanu, kulunud ja mitteloetavaid teemasid lihtsalt ära kustutada? Ehk on Teil endal mingi muu idee, kuidas foorum toimiks võimalikult palju ikka foorumina, kus küsimusi-vastuseid esitada, mitte uudiste arhiivina.
Kõigest ülalmainitust hoolimata on trip.ee tore ja väga informatiivne ettevõtmine. Aitäh selle eest!

Teadmiseks sulle juhuks kui sa pole märganud, et seda Egiptuse teemat on siin kärbitud piisavalt ja kärbitakse veelgi, aga vastavalt sellele, mis toovad "uued tuuled". Kevadise seisuga 2008.a. oli siit ilmvõimatu midagi üles leida. Praeguse viie lehe puhul peaks veidi lihtsam olema.
Viiendal lehel on kolm eri varianti tööleminemisest, tööletahtmisest jne. Mitu me veel juurde teeme? See ei loe, et postitus ja info on aastast 2005 või 2006. Küsimus jääb küsimuseks.
Ja põhjus, miks sa operatiivselt pole oma küsimusele veel vastust saanud on lihtne: enamus Egiptuses töötavaid inimesi resideeruvad suvel Eestis.

Samas on ka käesolev teema eelmise noorem kloon :P
eeslile: Oleks keegi Sharmi eestlane huvitatud kodumaalastega suhtlemisest, oleks see siin ammu teada ja oleks koheselt ka kontakte antud.
Hmm, 3 oleksit ühes lauses :(

Ma põhimõtteliselt kloonisin eelmist teemat, sest vaadates viimaste päevade trafficut Egiptuse all, siis hakkab asi tasapisi käest ära minema. Ja päris ausalt, ka modedel on perekonnad ja töökohad jne. Kui sa oled nädala jooksul juba viiendat korda ära kustutanud teema 2 kuusega Egiptuses (justnimelt sellise kirjapildiga), siis kuues kord ei suuda enam emotsionaalselt rahulikuks jääda.
Spetsiaalselt Eeslile - kas sa arvad, et Egiptuses töötavad eestlased on sellised eeslid, et kui teema pealkirjas konkreetset viidet hetkel töötavatele inimestele pole, siis nad sulle vastuseid ei kirjuta???
Oleks aeg võtta silmaklapid peast ja näha maailma laiemana.
Ja tegelikult on trip.ee moded ka toredad inimesed :D