Enterprise car rent

Tere!
Kas kellelgil on kogemusi ja kokkupuuteid sellise auto rendi firmaga nagu enterprise?
Otsime avisele soodsamat alternatiivi.

Kas tasub ära või pigem rentida avisest või europcarist?

Võib soovitada ka muid rendi firmasid millega positiivne kogemus.
Rentida plaanis autot itaalias.

Euroopas natuke tundmatum nimi, kuid Põhja-Ameerikas üks suurimaid. Rentisin neilt auto Louisianas ja kõik toimis normaalselt.

Rentisin neilt nädal tagasi Prantsusmaal. Natuke ootamatu oli 850 EUR-i broneerimine kuigi oli võetud null omavastutus läbi vahendaja aga muidu toimis kõik sujuvalt. Auto läbisõit oli kättesaades 4000km

Rentisin Enterprise rendist auto Saksamaal, tagatisrahaks taheti üllatuslikult 1000 eur ja dokumentide kontrollimiseks kutsuti kohale isegi politsei. Tagastus kohti on Saksamaal vähe ja üldiselt oli väga ebameeldiv kogemus. Itaalia kohta ei oska öelda, kuid siin foorumites on väga palju infot autorendi kohta Itaalias. Ma olen aru saanud, et algne hind võib olla soodne, kuid pärast maksad kõik kindlustused ja asjad juurde. Ise rentisin oktoobriks Itaalias auto Hertzi esindusest Eestis. Hind tehti parem kui online portaalid pakuvad, soovitan küsida pakkumist.

Kolmandad osapooled pakuvad enamasti Refundable Excessi ehk rendifirma silmis pole sul mingit lisakindlustust. Kolmas osapool maksab su omavastutuse sulle lihtsalt tagasi peale mingit intsidenti.