trip-krainetrip-ukraine-dark
erinev info hotellibroneeringul

Plaanin veeta nädala Nizzas, aga hotelli broneerides sain erinevatelt broneerimissüsteemidelt asja uurides samade hotellide kohta väga erinevaid tulemusi. Küll olid hinnad erinevad, küll vabade tubade arv ja variandid. Laste kohta väidetakse, et väikesed on tasuta, aga väga vähesed lasevad broneeringus märkida lisavoodi vajadust ja siis ka ainult ühele lapsele. Minul aga on neid kaks. Kas kellegil on kogemusi, kuidas saab neljaliikmeline pere kõige normaalsemalt ööbida. 3 aastasele hotellituba ei raatsi nagu võtta. Hotellide kodulehed ütlevad küll, et "all children under 12" saavad tasuta, seega võiks ka 2 last kaasas olla.

Ma arvan, et saada meelepärastesse hotellidesse meil ja küsi, kas on lisavoodi (või kahe) võimalus vaatamata sellele, et broneerimissüsteem seda märkida ei lase. Võid ju ka ära mainida, millise süsteemi kaudu broneerida soovid. Ja peakski mure murtud olema. :)

Kui plaanid juba terve nädala olla, siis rendi pigem korter. Ongi lastega mõnusam ka, saad osta mingi varu toitu poest külmikusse, lastel hea võtta ja ei pea kogu aeg söögikohta otsima. http://www.homelidays.com/ Selle lehe ma siit Tripist leidsin ja sealt leitud korteris elasin ka. Kogu asjaajamine oli väga sujuv, korter vastas täpselt kirjeldusele ja oli 2 korda odavam kui hotell.

Eelmisel aastal reisisime koos 2 lapsega Prantsusmaal ja olid jah lapsed tasuta. Lisavoodeid ei antud, anti 2-toaline tuba. S.t. sviiti meenutav peretuba, kus oli 2 eraldi tuba ühise esiku ja Wc ning vannitoaga. Ja minu 12 ja 10 aastased lapsed said isegi tasuta hommikusöögid (kuigi nad sõid meist rohkem). Hotellid broneerisin eelmisel aastal siit (ka hästi toimis): http://fr.federal-hotel.com/