trip-krainetrip-ukraine-dark
Viimased kommentaarid

Ise olen jalgsimatka üles Eze'i ette võtnud. Sõitsin rongiga Nice'ist Eze-sur-Meri ja sealt edasi jala. Oli jah päris raske, aga samas ka VÄGA lahe kogemus, ei kahetse üldse. Kaasa tuleb võtta palju vett ja tasuks vältida kõige palavamat aega. Muidu vaated on suurepärased. Tee on aga kehvavõitu, et mitte öelda olematu. Algab kõik hästi, asfaldiga ja puha, siis tuleb midagi trepilaadest. Seejärel hakkab see trepilaadne asi aina rohkem lagunumaks muutuma ja siis kaob üldse. :) Nii üles- kui ka allaliikumiseks tuleks arvestada vähemalt paar tundi. Eze ise on hästi armas, nagu nukulinn, ja tasub kindlasti külastamist.

Ma arvan, et saada meelepärastesse hotellidesse meil ja küsi, kas on lisavoodi (või kahe) võimalus vaatamata sellele, et broneerimissüsteem seda märkida ei lase. Võid ju ka ära mainida, millise süsteemi kaudu broneerida soovid. Ja peakski mure murtud olema. :)

Kohe üldse ei mõista, kuidas oled saanud sellise hinna nagu 7000 krooni nägu nädala aja eest maikuus. Tundub ikka väga palju. Nizza ei ole ju tegelikult nii kallis, eriti arvestades seda, et mai ei ole veel aeg, mil öömajade hinnad oleksid lakke kruvitud. Endal on Nizzasse minek augustis, mis on tõepoolest kõige kallim aeg seal viibimiseks, ning öömaja saab siis kaheses toas 60-70 eurot öö toa kohta. Uurisin Sinu soovitud aega - nädal maikuus www.hrs.com. Hinnad algasid kahese toa eest 57 eurost (ca 30 eurot nägu, nädal seega 210 eurot ehk 3300 krooni). 80 euro eest oli võimalik saada kolme tärni hotell. Kuid kui võtate kolmese või veel suurem toa, läheb hind inimese kohta aina odavamaks. Mitte ei taha nõustuda väitega, et kahe tärni hotellid Nizzas on peldikud... või siis et näiteks Saint Laurent du Varis oleks hinna ja kvaliteedi suhe tingimata parem. Olen ööbinud nii Saint Laurent du Vari kolme tärni omas kui ka Nizza kolme tärni omas. Kallim neist oli esimene, kuid ilusam Nizza oma. Nii et oleneb täitsa sellest, kuidas juhtub. Edu otsingutel! :)