Esimene autotrip

Tere, oleks siis plaan teha elu esimene autorip. Plaan oleks startida aprilli alguses Eesti-Rootsi(laevaga). Sealt edasi sõita Taani(üle silla). Edasi Saksamaa-Poola-Leedu-Läti-Eesti. Palju ma umbes peaksin arvestama, et selleks aega läheb? Kaks nädalat või vähem/rohkem? Äkki teil on mingisuguseid kohti soovitada, mida peaks kindlasti vaatama, külastama..

:)

Kõik algab sellest, kui hea autojuht oled ja kas oled kogu aeg ise roolis. Alla 3000 km see reis ei tule. 3 päeva oled ühtejutti roolis. Kui veel miskit vaadata tahad, siis nädal jääb väheks. 2 nädalat on maksimum. Kohtade soovitamiseks tuleb teada mis sind huvitab. Kes tahab suurlinnas mitu päeva olla, kes jälle rohkem loodust. Kogu reis tuleks jaotada enam-vähem võrdseteks distantsideks. Siis ei tule korraga väga pikalt autos istuda.

Ei ole ise koguaeg roolis, kolm inimest lubadega. Kohtadest- ei ole nii et huvitaks ainult loodus või ainult linnakära. tahaks igast valdkonnast mingit killukest näha.

Sa pead ikka ise kõigepealt natuke asjaga tegelema. Vaatad marsruudi välja, mis linnad ja kus ööbida võiks. 500 - 700 km ikka suht max, mis läbid päevas, et midagi näed ka ja jalad kanged ei ole. Natuke pead aega varuma ka muudatusteks - leiad kohapeal, et mingi külake või kant on huvitav ja seal tahad olla hoopis päeva asemel kaks. Kui Su plaan valmis, siis pane see siia üles ja küsi nõu, et kas on ikka hea plaan ja kas äkki pole Sa mõnda ägedat kohta vahele jätnud. Aga eks esimene autoreis oma katsetuses ongi ju lahe ettevõtmine:)