Esimest korda Indias. Teie soovitused!

Milliseid kupüüre soovitatav kaasa võtta? eurod või dollarid? Me oleme seal 16 päeva, kui palju raha umbes läheb selle aja jooksul? Mida soovitate kaasa osta, jne? Kas on parem võtta pooled reisi rahast kaasa sulas ja ülejäänud kaardi peal või? Kus ja kui palju valuutavahetus punkte seal on? Ja kus oleks soovitav vahetada raha? Kas veesport toimub seal? Mida huvitavad oskate veel rääkida/soovitada?

See meil esimene kord kui lähme Indiasse, aga kindlasti mite viimane kord.

Katil, kui palju maksab auto? Ei oska öelda? No meie ka ei oska öelda palju sul raha kulub- oled seljakotiga või viietärni hotelli tüüp, kus kavatsed olla, mis sind huvitab. Vastasin Goa kohta üsna pikalt sinu eelmises postituses, nüüd soovitan sul kõigepealt teha endale selgeks mida sa teha tahad, seejärel kasutada otsingut ning alles siis uuesti postitada siia need küsimused, millele otsingut kasutades vastuseid ei leidnud.

Eurod,saad seal ära vahetada Kaasa osta pole vaja midagi,seal kõik olemas ja odavam.Ainuke kallis asi oli seal pähkel muuseas....imelik,aga nii oli Rahavahetuse punkte palju ja automaate korralikke samuti,kurss muutub tihti.Jälgi,et ei tuleks lisaks vahetustasu,mis osadel tuleb

Mida kaugemal lennujaamast raha vahetad, seda parem, sest vahed võivad olla väga suured.