Esmakordselt minna Fantjet ja/või Saigon

Hey!

Plaan minna Vietnami puhkama. Kas keegi oskab soovitada millist hotelli seal võtta ja kas on kasulikum võtta hotell koha peal või siis läbi mingi reisifirma-puhkusepaketina? Millega peaksin arvestama sinna minekul ja mida seal oleks soovitatav teha? Esialgu plaanis minna sügisel. 

Kuhu Vietnami sa lähed? Rannapuhkus või mingi ajalookursus? Saigonis on täitsa hea hotell Duc Vuong Hotel, asub walking streetil ja kõik on käejala juures. Toad on normaalsed, teenindajad ka, katusel asub baar. Meie oleme oma hotellid ette võtnud, ei viitsi oma kottidega mingit hotelli otsima hakata. Puhkusepakette leiab suht OK(kui oma aeg rahaks arvestada) hinnaga Bergerreisidest.

Aa, kuramus nüüd sain aru :P Sa räägid Phan Thiet linnast :P No siis mine juba MuiNesse.

Aitäh! Sain päris palju ideid :)


Phan Thietis olen elanud hotellis nimega PT Saigon. Kolmekorruseline väike hotell. Jalgsi on 800 m mereranda, 400 m keskuse supermarketisse. Läheduses väikeste tänavate ääres palju söögikohti. Odav, vist oli 10 eurot öö, aga wifi täitsa olemas ja rollerirent.


Mere ääres on suuri hotelle, mida müüakse paketireisijatele. Seal pole elanud ja hinda ei tea. Mui Ne poole sõidavad Phan Thietist marsad suht tihedasti.

Kui mugavusi armastad, siis tuleb reis võtta paketina. Ise organiseerides tuleb kindlasti odavam.