Eurolines Tallinn-Vilnius-Tallinn - ?

Tere!

Postituste hulgas surfates oli kõige värskem info isiklike kogemuste kohta Eurolines'i bussidega aastast 2008... Aga endal plaan nüüd selle liiniga sõita novembrikuus.

Oma mälestused on 10 aastat vanad, sõidu aeg ei olnud hullu midagi ja buss oli ka korras - aga foorumikasutajate vahepäälsed meenutused Eurolines'i busside seisukorrast, umbkeelsete bussijuhtide matslikkusest ja info puudulikkusest bussipeatuste täpsete asukohtade kohta on üsna heidutavad :S

Kes on viimasel ajal, soovitavalt käesoleva aastanumbri sees, selle liiniga sõitnud?

Olen sellel aastal sõitnud nii Riiga kui ka Vilniusesse, midagi halba küll ei oska öelda. Bussid olid OK, pigem jõudsime isegi varem kohale, peatuvad bussijaamas ja posti number kenasti piletil kirjas. Juhtide keeleoskust kommenteerida ei oskagi, polnud vaja suhelda. Aga paar korda olen varem sõitnud ka mujal Euroopas, seal kippus küll sekeldusi tekkima ja edaspidi olen otsustanud lennuki kasuks.

Aastanumber võrreldes algse postitusega on muutunud ja Eurolines jagunenud Lux Express - Simple Express - Toks. Juhtide keeleoskus: Kuna ise valdan vene keelt inglise keelest paremini, siis no problem. Oli Vilinusest Tallinnasse tagasisõidul üks vanaproua, kes püüdis suhelda bussijuhtidega inglise keeles suht edutult, kuid peatselt leiti suhtluskeel mida mõlemad mõistsid ja selleks oli poola keel. Kõik peatused Tallinn-Pärnu-Riia-Vilnius bussijaamas, Vilniuses lisaks veel Panorama ostukeskuse juures.