Euroopa linnadest Kanaaridele - millisest Eur. suurlinnast on odavpakkumisi?

Tere, kas oskab keegi aidata: nimelt kas teate, millistest linnadest reeglina saaks talvel kõige odavamalt lennata Kanaridele (millisele saarele iganes, kõik on omamoodi toredad?

Valik oleks meie jaoks American Airlines Euroopa linnad: http://www.aa.com/aa/i18nForward.do?p=/aboutUs/whereWeFly/maps/europe_aa.jsp, eelkõige London, Frankfurt, Dublin, Brüssel, Milaano, Rooma, Barcelona.

(Miks just AA punktid, sest me tahaks kasutada sealseid boonsupunkte ühe teise reisi jaoks ja siis samasse linna naasdes minna sealt otse Kanaaridele.)

Tean, et Londoni lende vaadatakse www.cheapflights.co.uk, aga kust näitab hästi muid Euroopast algavaid odavaid lende, ei tea, gugeldades ka ei hakanud kohe silma.

Eelistaksime lendu, aga tegelikult võib sobida ka pakettpakkumine (neid võib viimase hetke hindadega ju eriti odavalt saada.)

Me kindlasti ei ostakski neid veel, pigem tahaks lihtsalt nö maad kuulata, sest selle American Airlines linna peame jälle praegu otsustama. Ja oleks ju tobe, kui valime näiteks Barcelona ja pärast selgub, et Londonist on (geograafia kiuste) hoopis odavamad viimase hetke pakkumised talvisel Kanaaride suunal.

Aitäh!

Võid uurida lehte www.monarch.co.uk. Järsku leiad sealt mida otsid.