Viimased kommentaarid

Ma küsisin kohtade osas nõu ka ühelt tükk aega Malaisias elanud eestlaselt, kopeerin ta vastuse: Malaisiast on minu jaoks täiesti unustamatu elamus kõik Perenthiani saartega seonduv - http://en.wikipedia.org/wiki/Perhentian_Islands Need asuvad muidugi idakaldal ja käisime seal autoga - auto jäi mandrile sadama parklasse ja ise saarele kiirpaadiga. Need saared on vähem turistikad kui Tioman, rohkem rahu ja vaikust ja tõelist saareidülli. Beebiga oleks seal super, ma kujutan ette.

Linnade osas ei oska soovitusi anda, eks sõltub, mida plaanid teha. Mina elasin KLis ja reisides üldiselt linnasid vältisin. Penang näiteks ei ole millegi erilisega meelde jäänud, lihtsalt üks linn, kust ruttu jalga lasta :) Samas seal lähedal oli üks suur budistlik rajatis, kus veetsime terve päeva - kuid beebi jaoks pole selles midagi erilist.

Rääkides erilistest linnadest, mida veel külastaksin, soovitaksin hoopis Melakat (Malacca) - seal on elu oluliselt odavam kui KLis ja samas on seal midagi erilist, mida ei oskagi sõnadesse panna, kui tekitas soovi sinna kauemakski jääda. Kui aga oled juba läänerannikul, siis mine hoopis Langkawile, seal on beebiga kindlasti mõnus aega veeta (kuigi Langkawi pole nii eriline kui Tioman ja eriti Perenthiani saared).

Lugesime. Üsna mugav võiks olla Singapur-KL rong. Me ilmselt lähemegi selle variandi peale. Ühe otsa teeks öörogiga, teise päevasega (siis näeb maastikku ka :). http://www.escapetraveler.com/singapore-to-kuala-lumpur-by-train/

Ja KL-st edasi vaatame siis neid lennukipileteid.

Aga kuidas plaanite minna Singapurist JB-sse või KL-i, kas olete uurinud ka võimalust minna rongi või bussiga? Ma olen ise käinud Singapurist bussiga Malaisiasse (Mersingi) ja muidu oli tore, ainult et piiriületusest on kehvad mälestused, tuli kõigi oma kottidega bussist maha ronida ja jäimegi sellest bussist maha, sest valgustati-uuriti pikalt seda Singapuri saabuvat kontingenti... Praegu mõtlen, et ilmselt lennates Singapurist oleks mugavam, samas näitab kalleid hindu.

Mann, mis saidi kaudu sa otsisid odavaid lennupileteid Penangi ja Langkawile? Me läheme aprillis Singapuri ja peame plaani, kuhu minna edasi (ja kuidas).