Ferrari experience Monacos või Nizzas

Tere,
Kuskilt on lahti läinud kõlakas, et 250 EURi eest saab Monacos või Nizzas istuda ehtsa Ferrari rooli ja sellega paar tiiru teha. Olen kuulnud seda legendi juba 2 inimese käest aga keegi ei oska öelda kus ja kuidas seda teha saab. Oskab keegi selle kohta midagi täpsemalt öelda? Interneti avarused on juba tulemusteta läbi uuritud ... . Tänud.

Kirjuta www.google.com otsingu aknasse näiteks ferrari car rent ja vaata, mis juhtub...

Monacos on niisugune asi võimalik küll. Elan siinsamas lähedal. Sadamas on võimalik istuda punase Frrrari rooli ning sellega teha vormelirajal tiiruke. Ise juhtides on hind 250 euri ning kõrvalistujana sõites 100 euri, kui ma täpselt mäletan. Samas ma ei tea, kas nad seda teenust iga päev pakuvad või kas see madalhooajal üldse toimib.

usu mind - ferrari car rent googledatud nii ühte kui teist pidi. "Tavalisele" Ferrari rendile hammas peale ei hakka - seal palutakse ka su musta Amex kaarti tagatiseks, mida paraku rahakoti vahel vedelemas ei ole. Uurin just võimalust emily poolt pakutud Monaco GP ringi teha taskukohase raha eest ... aga paraku ei tea keegi täpselt kust ja kuidas seda saaks korraldada.

Ferrarit saab proovida küll Monacos. üks (vormeli)ring juhiga oli vist 70.- ja ise sõites 90.- EUR. või oli see 70/40, igatahes mitte üle 100.- EURi. nad on seal sadamas kahe autoga. tegin ise ühe juhiga tiiru, kui just fänn ei ole siis suht mõttetu. muide üks auto oli ilus ja uus, teine paras romu juba. meestevärk vist ikka rohkem.