Frankfurt - mida vaadata?

Tere, palun kas keegi soovitaks vaatamisväärsusi (k.a. šoppamisvõimalused ja söögikohad) Frankfurdis? Üks asi on otsida neid reisiteatmikest, hoopis midagi muud aga kuulda käinute käest :-)

Tänuga ootama jäädes.

Võta avalehe paremast servast Euroopa, siis Saksamaa ja kui see on avanenud, vali ülalt linnadest Frankfurt ja leiadki kõik!

Kuigi mõned sakslased nimetavad Frankfurti Saksamaa kõige koledamaks linnaks, siis mina nii ei arvaks. Kesklinn oma suurte pilvelõhkujatega on üsna muljetavaldav. Väike jalutuskäik ja oledki juba Maini jõe ääres. Seal võid pikalt jalutada mööda jõe äärt ja soovi korral ka laevaga sõita. Kui otsid ekstreemsusi, siis võid õhtul jalutada kesklinnast raudtee poole, sinna vahele jääb Hiinalinn. Palmengarten on samuti koht kuhu tasuks minna, samuti loomaaed kui sind sellised asjad huvitavad. Ostlemiseks on sobilikud kaubamajad Hauptwache ümbuses, neid on seal järjest hulgim. Söögikohti täpsemalt nimetada ei oska, elasin seal hea mitu aastat tagasi, mõned on kindlasti vahepeal kinni pandud.