Galini Deluxe Resort hotell Kreetal!

Hei!Plaanime minna augusti lõpus sellesse hotelli. Reisibüroo koduleheküljel oli väga ülistav reklaam antud hotelli kohta. Kas keegi on käinud, oskab kommenteerida? Tänud!

Peatusime selles hotellis mai lõpus, millegi üle kurta küll ei oska, personal oli viisakas ja abivalmis - kui midagi oli, üritasid kenasti abistada. Hotell oligi selline, nagu nendel reklaampiltidel paistab. Tuba oli korralik ja puhas, söögid maitsvad (AI). Ainus asi negatiivsema poole pealt oli see, et päris niipalju süüa nagu need AI kirjad lubasid, justkui ei olnud (nt hilisõhtul ei saanud kuskilt enam snäkke), aga see on rohkem pisiasi.

0
0

Sõidan 21.augustil Kreetale ja ööbin hotellis Micro Village. Kas keegi on seal ööbinud ja kas oskate öelda, missugune rand on selle hotelli läheduses(liivane, kivine)?

0
0

Täitsa normaalne hotell. Millegi üle nuriseda väga pole. Minibaar oli küll pisut kesine..ja "a wide range of snacks and deserts" tähendas valget ja pruuni keeksi:D:D Ma oleks vähemalt pähkleid oodanud:) Aga jah, muidu väga ok.

0
0

Hotell ise täitsa ok aga eelkõnelejaga nõus snäkkide jms osas. Minibaari ei täidetud üle päeva nagu lubati vaid nädala jooksul 1x ainult. Puuviljakorvist toas nägin ka ainult und ning samuti ei leidnud susse, mis pidid nagu olema. Aga see nii väike asi, et ei näinud mõtet virisema minna. Vaade hotellist merele superilus.

0
0

Kuidas lennujaamast hotelli läksite (rendiauto, takso või muu). Meid on kolm täiskasvanut ja kaks alla 5a last. Lisaks huvitab mind veel lahkumise päeval hotellis viibimine. Kas saite toa õhtuni või andsite pakid kuhgi hoiule? Meil lend tagasi öösel 12 paiku.

0
0

oleme tagasi ja jäime väga rahule. Hotell on korralik. Kohale läksime Horizon traveli transfeeriga. Soovitan võtta suuremaid tubasid kui kahene. Hotellis saime olla kella 20-ni. Hinnakirja järgi oli tasu 80 eur. Meile tehti hinnaks 50.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased