trip-krainetrip-ukraine-dark

Piret75

Reisisell, liitus Tripiga 14 aastat tagasi

0 meeldimist
0 postitust
9 kommentaari
 

6 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

2 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Oskab keegi öelda, kas tubades on veekeetjad olemas?

Olen olnud Domina Haremis ning väga rahul. Basseinibaarid jah suletakse kui päike loojub aga rannas on baar lahti. Keskööni vist olid küll lahti kui mitte rohkem.

Mu eelmine kommentaar vist ei salvestunud. Uuesti siis...

Et eelmisel nädalal olin Dominas, ostsin Aquamarine Pool paketi aga check-in tehes pandi meid sõnagi ütlemata Sultanisse (mis on siis kallim pakett). Küllap oli overbooked või midagi, igatahes kobisema ei läinud kuna saime ju paremat kui olime ostnud.

Mina olin Dominas esimest korda aga jäin väga rahule ning kindlasti lähen sinna tagasi. Söökide valik ehk polnud niiiiiiii suur kui muudes Egiptuse 5* hotellides aga väga maitsvad söögid ning vaheldusid.

Ainuke asi, mis meie seltskonda kiusas, olid moskiitod ühes toas. Kuna nad olid lapse näo täitsa punniliseks söönud siis palusime teha tõrjet ning nende "kohe teeme" värki pidi paar korda üle küsima. Lõpuks tulid ja tegid ära ning sai neist rahu.

Käisin eelmisel nädalal GoAdventure reisiga Egiptuses Sharmis ja väga rahul.

Mina olin oktoobris 2010 Hurghadas SENTIDO CRYSTAL BAY 5* hotellis. Väga ilus, piisavalt suure territooriumiga, oma laguun (aga seal need väga ilusad päevitustoolid ei ole tavakülastajale vaid VIP-le). Ainuke, mille üle viriseda oli söök - oleks võinud olla suurem valik. Piisavalt basseine, alati leidus vabu päevitustoole, baaridest anti vett pudeliga (!). Meie olime 2täisk + 1 laps ja pandi 2-toalisesse aga see teine tuba oli selline väike ja aknata (ok, mingi aken oli aga see oli tumendatud). Vannituba suur ja luksuslik, oma terrass. Suur pluss, et hotellis oli välisukse ees rahaautomaat ning kohe üle tee oli kaubandus/turg. Me avastasime alles eelviimasel päeval üle tee müüjate bokside vahelt (kõige vasakpoolsem kui hotelli ees seista) nn mall'i, kus oli fixhindadega mänguasju, suveniire, rätikuid, kulda, basseinitarbeid. Selle kõrval oli fixhindadega väike toidupood. Kõik suveniiri ja kojutoomise nodi ostsimegi sealt.

Linnas käisime taksodega. Ma võin eksida aga linna oli vist 14km ja 1 ots oli äkki 30 kohalikku. Pead ei anna, ei jää numbrid meelde. Muidugi taksojuhid küsisid 2x suuremat nutsu 1 otsa eest aga meile giid ütles kohe ära mis on norm hind taksoga linna sõita ja ainult selle hinnaga sõitsime ka.

Jah, ma läheks kindlasti tagasi! Järgmine nädal küll Egipti aga seekord Sharmi jälle:)

Sqad888, ole hea ja jaga muljeid kui tagasi. Mis hotell Dominas? Me 13.nov minemas Dominasse ja Aquamarine Pool ossa.

Hotell ise täitsa ok aga eelkõnelejaga nõus snäkkide jms osas. Minibaari ei täidetud üle päeva nagu lubati vaid nädala jooksul 1x ainult. Puuviljakorvist toas nägin ka ainult und ning samuti ei leidnud susse, mis pidid nagu olema. Aga see nii väike asi, et ei näinud mõtet virisema minna. Vaade hotellist merele superilus.

Mina käisin oktoobris küll Limnoupolise veepargis. Tõesti, rahvast oli ainult niipalju kui meid sinna 2 minirongiga läks. Me olime seal kas 7. või 8.okt 2008. Peatusime Hania lähedal ning sealtkandist sõitsid minirongid veeparki, koos transfeeri (edasi-tagasi) ja veepargi sissepääsuga maksis 23eur täisk ja lapsele 18eur. Kell 10 läks rong välja ja tagasi tuli veepargist kell 16.

Meri oli +25C, ise ei kraadinud aga nii öeldi ja tõesti oli väga soe ja mõnus :)))

Kappadokkia on kesk-Türgis ja see tähendab väga palju bussisõitu (mitte mikrobussis) ning ka öösel sõidetakse osaliselt. Meie käisime 2-päevasel Kappadokkia reisil ja jäin ülimalt rahule - poleks iial ette osanud kujutada, et selliseid asju on olemas nagu on Kappadokkias. Superlahe ekskursioon kuigi tuli ette ka äpardusi (jäime väikse tornaado kätte, buss lagunes ära). Lastega seda ekskursiooni ette võtta ei soovita.

Pamukkale on ka kindlasti ülimalt lahe vaatepilt aga sinna pole veel jõudnud. Alanyast on ta vist ikka väga kaugel?