Gardenia ¤¤¤¤

Kas keegi on viimasel ajal seal hotellis olnud? Mis muljed on? Endal plaanis sinna minna 29.juuli :-)

Mis Sind huvitab ja millal on "viimasel ajal"? Olime perega (2+1) seal 2007.a novembri alguses. Jäime väga rahule. Esialgu ehmatas küll see, et meie rõdu sattus olema vaatega kõrvalhotelli seinale, aga see oli tegelikult suur pluss, sest kindlasti oli seal kõige vaiksem ja palm kasvas rõdu ääres jne. (teisel pool käis kõrvalhotelli basseini ääres kõva muusika ja merevaatega tubade eest jookseb läbi liiklusega tänav. Arvatavasti saab merevaadet nautida vaid 4-l korrusel, sest hotelli ja mere vahel on päris kõrged palmid jms.) Hotelli asukoht on väga hea, kõik on ligidal, hea rand, peatänav, damlatas, kindlusemägi, korralik toidupood Migros jne. Hotellis hommiku- ja öhtusöök (kas on tänavugi nii? kas lähete Novatoursi reisiga?) väga super + kaunis vaade. Valik väga suur, hommikuti teeb kokk Sulle soovi korral jooksvalt just sellise omleti nagu tahad, 1 või 2 muna, sink, kodujuust, maiteseroheline eraldi kausikestes, näitad vaid mida tahad, mida mitte. Õhtusöök samuti külluslik, magustoitu jahmatav valik: kreemid, kompotid, 14 erinevat koogivalikut jne, jne. Õhtusöögi juurde tuleb aga kõik joogid osta (pannakse toa arvele). Vett on siis targem tellida pudeli kaupa (1,5 liitrit maksis restoranis vist 2,5 liiri, aga klaasiga tellides 2 liiri klaas. Sama vesi hotelli all asuvas poekeses on küll vaid 75 kurušši, aga ega nii kooner ka ei kõlbaks olla, et oma veega õhtusöögile minna?) Bassein eriti ei tõmmanud, sest meri oli palju soojem. Praeguse kuumaga võib-olla ongi basseinis mõnusam.

0
0

Meile jättis Gardenia väga hea mulje. Suurepärane asukoht - kesklinnas, imeilusas rannas (rannani ca 80m), Damlatas koobas ja buss, mis viib üles kindlustusesse on vaid jalutuskäigu kaugusel. Söögid olid väga maitsvad ning hotellitoad ka väga korralikud ja puhtad. Iga päev koristati ning kord vahetati ka voodipesu.

Soovitan seda hotelli väga!

PS. Hotellist saab lamamistoolide ja varju jaoks sooduskupongid, ärge unustage küsida! Ja joogid on tõesti õhtusöögil lisatasu eest, ent hinnad ei olnud väga kõrged. Hotellis on ka Türgi saun (8 EUR), kus võib esimesel päeval ära käia.

Bassein oli küll väike, ent siiski pärast mereäärset käiku hea seal veel sulistada ning lapsed saavad liutorust alla lasta.

Head reisi!

0
0

Eelmisele kommentaarile lisaks:

Ainus miinus on see, et Gardenia on lennujaamast tulles ja ekskursioonidele minnes-tulles pea alati viimane hotell :) Mis tähendab, et näiteks ekskursioonile minnes võetakse sellest hotellist esimestena peale ning seejärel jätkub veel tunnike inimeste pealekorjamiseks - see oli meie kogemus ning mis oli pisut tüütu. Lennujaamast hotelli jõudmiseks kuluks ca 3 tundi.

0
0

Olin seal hotellis sept. 2007. Väga hea, soovitan. Kui oma meili jätad, siis võin ka mõned fotod saata hotellist.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased