Goa

Tere,

Olen siin varajasemaid postitusi sirvinud ja lugenud, kuid kõik on 1-... aasta tagused postitused. Seega otsustasin, et algatan uue teema ja ehk keegi tore inimene ka vastab ja jagab oma reisikogemust meiega :)
Reisime kaaslasega detsembri lõpus 3ks nädalaks Goasse. Plaan on terve Goa risti-põiki läbi sõita. Mida soovitaksite Teie kindlasti Goas vaadata ja kas 3 nädalat on Goas üldse midagi teha või võiks mõelda ka Mumbaisse sõidu peale?
Lugesin varajasematest postitustest ka, et soovitatakse ööbida hüttides- see kõlab meile väga põnevalt! Kuna aga reis toimub 20dets-10jaan, siis kas on mõtet lootma jääda, et sel perioodil saame kohapeal ise otsides majutuse?

Päikest,
Timo

Ehkki tegemist on peak seasoniga, siis on lootust ise leida majutust olemas aga kindlasti ollakse hinnas vähem valmis alla tulema. Goa on suht väike. Kindlasti võiks tutvuda Old Goaga, mis oli varajasem pealinn ning tema suursuguste katedraalidega ehk nendega, mis alles ja mis neist järel on. Kindlasti Goa pealinna Panajiga, mis on uhkes portugallaste keskaegses arhitektuuris säilinud, vinge on õhtuti sealsetel vanalinna tänavatel, katedraalide vahel ja kohvikutes uidata.

Rannad on erineva näo ja iseloomuga. Seetõttu saab olema seal palju tegemist. Vabameelsed ja hiplikud trance pidude rannad Anjuna ja Vagator. Joogalik ja vaimne Arambol. Palju võimalusi turistidega veesporti ja paraglidingut harjutada Baga ja Calangute rannas. Sõita mootorrataste/scooteritega Goa vanadesse merekindlustesse Chaporas ja Fort Aquadas.

Kokkuvõttes on õhtused rannatuledes kohvikud Põhja Goas täielik bliss ja sõbralikud ning vabameelsed trance peod Araabia mere ääres tähistaeva all jäävad kauaks meelde, ka siis, kui juba Eesti külm poeb naha vahele. Goa trancele sekundeerib reggae ja keda trance ei köida võib chillida Bob Marley rütmis rannapromenaadi kohvikutes, mängida piljardit, juua külma Kingfisher õlut või leida suisa rock and rolli pesasid, et nõksuda, koos Rootsi bikeritega. Goa on koht, kuhu alati tagasi minna.

DrRock, kuradi hästi öeldud

Lisaks kõigele sellele mida DrRock nii ilusasti kirjeldas ja soovitas, soovitaksin mina Teil minna ka Lõuna-Goasse, seal ootab Teid imeline Palolemi rand ja veel mitu-mitu paradiisiranda. Just Palolemil saaksite ööbida rannaäärsetes hüttides ja kui nõudlikud ei ole, siis saate need kindlasti ilma bronnita, kuid pean tunnistama, et Teie kuupäevad on selles mõttes ikkagist veidi kehvad, et too aeg on seal palju ka kohalikke turiste. See tähendab seda, et rahvast on märksa rohkem ja linn võib kohati ummikutest umbes olla. Igatahes, mina soovin Teile ägedat reisi, nautige. Endalgi plaan peale paari aastast pausi tagasi Indiat avastama minna :)