Viimased kommentaarid

Sri Lankal ja Indias ei saja :) Eelmine aasta samal ajal Kambodžas ja Tais oli küll vihmaseid päevi, aga õnneks mitte liiga palju.

kloun- millal Te ära sõidate? Me sõidame 26 detsember. Kui me enne Teid, siis saan kirjutada, et kuidas sujus.

kloun- meil sama teema aga Aeroflotiga.
siddhartha- ma usun, et Finnairist ei saa Sri Lankan Airlinesi pileteid osta ja eeldan, et Delhi-Colombo ots on klounil eraldi pileti peal. Nagu minulgi :) Kuskil teises teemas räägiti sellest, et peab minema otse transit deski ja nendele oma murest rääkima. Pidid su koti ise üles otsima ja uued kleepsud peale panema. Kindel olla ei saa, aga ise lähen ka selle peale välja ja loodan, et kõik sujub.

Väga, väga ilus! Aitäh jagamast :)

Tere! Meid on sarnane teema ees ootamas. Lendame Aeroflotiga Tallinn-Moskva-Delhi ja sealt edasi (eraldi piletid) Sri Lankan Airlainesiga Colombosse. Piletil on info, et mõlemad asuvad terminalis 3, seega ei tohiks ju hullu olla? Kuna plaan on 2,5 nädalat hiljem nagunii veel paariks nädalaks Indiasse kolama minna, siis ei tahaks viisat esimese sisenemisega teha.

smallisland- õigus :) Jah, viisavaba tõesti, mis ma pläran siin. Aga ütleme nii, et see sama tempel võrdub nagu viisa :)

antiik78- viisat nõutakse igal juhul, aga selle saamisega probleemi ei tohiks küll olla. Ja ka maismaapiirilt saab 30 päevase viisa, selles võin kindel olla.

Kas on kellegil värskeid kogemusi seoses aastavahetuse veetmisega Taj Mahali lähistel?

Lisaks kõigele sellele mida DrRock nii ilusasti kirjeldas ja soovitas, soovitaksin mina Teil minna ka Lõuna-Goasse, seal ootab Teid imeline Palolemi rand ja veel mitu-mitu paradiisiranda. Just Palolemil saaksite ööbida rannaäärsetes hüttides ja kui nõudlikud ei ole, siis saate need kindlasti ilma bronnita, kuid pean tunnistama, et Teie kuupäevad on selles mõttes ikkagist veidi kehvad, et too aeg on seal palju ka kohalikke turiste. See tähendab seda, et rahvast on märksa rohkem ja linn võib kohati ummikutest umbes olla. Igatahes, mina soovin Teile ägedat reisi, nautige. Endalgi plaan peale paari aastast pausi tagasi Indiat avastama minna :)

Ka mina võin kinnitada, et saab 30 päevase viisa, sisenesime Trati piiripunktist.

Hei, tegime paar nädalat tagasi vastupidise tripi läbi, Sihanoukville-Koh Chang. Nagu vortec juba ütles, siis on täiesti okei osta kohalikust turismibüroost reisipakett, meile maksis see 27 dollarit nägu. Kõik on väga lihtne ja arusaadav, kindlasti soovitan! Oli väga meeldejääv trip :)

Kodus tagasi, elus ja terved! :) Saigi veedetud 3 ööd bangkokis ja seejärel rongiga kambodža piiri äärde (Poipet) . Rongisõit oli väga mõnus ja rahulik. Kuna läbisime Siem Reap-Battambang-Phnom Penh- Sihanoukville bussidega, siis olen väga rahul, et see ots sai rongiga tehtud. Jumal tänatud, et olime teinud eeltööd seoses piiriületusega. Kui rongilt maha astusime, ootasid meid seal rõõmsalt tukijuhid :) Tukijuht isiklikult viis meid valesse kohta valeviisat tegema!! Seega, palun jätke meelde, Te peate ennem ikka Tai kuningriigist lahkuma ja alles siis saate Kambodža viisat teha, mitte ennem. Piiritöötajatel ikka korralikud mundrid seljas, mitte lihtsalt valge särk ja viigipüks :) See piiriseiklus tõestas, kui tähtis on teha veidike eeltööd. Siinkohal tänaks Teid kõiki siin :)

Tagasi tulime Sihanoukville-Trat-Koh Chang-Bangkok. Ka selle läbisime bussidega. Trati piiriületus oli poole rahulikum ja mõnusam kui Poipetis.

Aitäh pisike08, hea nõuanne ja kasulik link! Sinu soovitus hakkas väga meeldima :) Kuidas Teil piiriületus läks?

Tahaks just mööda maismaad, kuigi ega seda odavlennu varianti täitsa korstnasse ka veel ei kirjutaks :) Mõte selles, et teeks tripi alguses midagi rohkem väljakutsuvat, lennukiga on ju lihtne kohale lennata. Pärast mõnus rannas lebotades tagantjärgi mõelda, et hea et läbi sai. Saad aru noh, tahaks veidi rohkem proovile panna ennast :)

Ninatark on vähemalt õige kasutajanime valinud endale, kurb tõsiasi on aga see, et sinu targutamine ei aita siin hetkel mitte kedagi, nii et PALUN, ole vait ja ära kaaguta.

Ise ostsime reisieksperdist need piletid ja 09.01 on väljalend. Reisieksperdist uurides, et kas mõni lend on välja ka läinud, on vastuseks tulnud jah. Ja täiesti ilma probleemideta. Ma ei tea, kas see lohutab kedagi, aga tundub, et nende piletitega peaks korras olema.

Ümberistumisega ei tohiks probleeme tulla kuid endal on kogemus kus pagas jäi ikkagist maha, eks see natuke selline vedamise värk ole, aga Teil läheb kindlasti kõik hästi :)

Immu, hotelli on tõesti raske soovitada, aga neid seal jagub. Mina isiklikult soovitaksin Põhja-Goad, lõunas lihtsalt oleks minu jaoks igav, mulle meeldib see melu. Põhilised rannad on Baga, Calangute, Candolim kuid kindlasti minge uurige ka teisi kohti, näiteks Anjuna, Vagator, Arambol, kõik huvitavad ja ilusad :) Aga Lõuna-Goasse paariks päevaks soovitaksin ikka minna, näiteks Palolemi ja enne seda on veel ka väga ilusaid kohti, avastamist kindlasti jagub :)

Immu616, kui Sind minu arvamus peaks huvitama, siis soovitaksin kindlasti lennukiga edasi liikuda. Delhi-Goa otselennud on täiesti saadaval :)

Jah, 15 kg võib pagasit olla. Kuna India on üks imeline maa, siis annan ühe soovituse. Kui 15 kg tundub sulle vähe siis võta lihtsalt üks seljakott või ükskõik mis kott tühjana kaasa ja tee see käsipagasiks, sest otseloomulikult seda ei kontrolli keegi, kui palju sul neid kotte on või kui rasked need on. Kui jaanuaris läksin, siis Mumbai lennujaamas sai ülekilode eest makstud, kuigi olin juba käsipagasi ka väga täis toppinud, aga Goast tagasitulles ei kaalunud mu pagasit keegi, kuigi ülekilod olid veelgi hullemad kui tulles. Vana teema siin juba, aga vast on abiks ikka :)

Jah, nõustun Kriss92. Probleeme ei tohiks üldiselt tekkida aga peab arvestama, et aega läheb natuke rohkem kui võib-olla mõnes teises lennujaamas.