trip-krainetrip-ukraine-dark
Gps-i laenutus

Tere Oleme minemas Norrasse (Hardangervidda) jalgsireisile. Kas on kellelgi pakkuda kaasa mõningase hüvitise eest gps-i, mis oskab joonistada logisse jooksvalt raja, kõrguse ja aja? Garmin 60csx oleks vast hea. Seadet oleks vaja 10-20.08.09 Tänud ette, KA PS. Kui keegi hiljem selle postituse leiab siis võib küsida läbitud raja (6 päeva (5 jalal ja 1 puhkust)- 130km) logi. . . . . Trip.ee lisas suured algustähed nõutavatesse kohtadesse.

Palun, võimalusel, järgida Trip.ee postitusreegleid, kus muuhulgas nõutakse emakeele õigekirjareeglitest kinni pidamist. Antud juhul juhiksin tähelepanu sellele, et laused ja nimed (k.a. toote- ja kohanimed) algavad eesti keeles suure algustähega. Korduval reeglite eiramisel loeme vigase postituse rämpsu hulka kuuluvaks ja kustutame.

On välja pakkuda Garmin 60CS, see vanem mudel. Kui on huvi, jäta mailiaadress.

PS. Kui keegi hiljem selle postituse leiab siis võib küsida läbitud raja (6 päeva (5 jalal ja 1 puhkust)- 130km) logi.

Kui soov vähe laiemale publikule teekondi näidata, on selleks tarbeks hulgi vastavaid keskkondi loodud. Enda eelistus on kodumaine http://www.geoape.com/ . Samas jälle http://www.wikiloc.com ja http://www.everytrail.com võivad küll kiiksudega olla (esimene tahab gpx alla sikutamiseks registreerimist), aga kasutajaid rohkem ning rajad ilmuvad automaagiliselt ka Google Earth Primary Databaase/Gallery alla.

Kui seadet on vaja just logimiseks ja piltide geosildistamiseks, siis väga hästi toimivad gps-logerid jäävad hinnaklassi 1000-1400 + varuaku (AA või Nokias nähtu). Pärast ka tsiviilis hea sörgi- ja suusakilomeetreid lugeda ning orienteerumiskaardile pliiatsita jutte tõmmata.

Tänud vastuste eest! city: minu e-posti adr on kristen@alvinab.ee