Gran Canaria ilm jaanuaris?

Tahaks väga minna kuhugi sooja jaanuaris. Vaatasin Gran Canaria ilmasid ja seal näitab nii 18-20 kraadi ja päike, mis oleks täitsa mõnus tegelikult. Kuidas teil kogemused? Kas jaanuaris on seal mõnusalt soe või pigem tuulisem ja jahe? Või äkki Tenerife oleks parem variant? 

Samuti tahaks hotelli, kus on välibassein soojendusega. Kui oskate mõnda sellist soovitada, oleks super. Bookingust vaadates ei ole enamasti kirjas, kas on soojendusega või mitte. Kipun arvama, et välibasseinid vist enamasti ei ole?

Minu kogemus, et soojem on Amadorese, Puerto Rico ja Mogani kandis. Enda lemmik Amadorese rand. Kindlasti leiab ka soojendusega basseine.  Viimati sai käidud märts 2020 ja nägin palju vaeva, et leida villa, kus oli reaalselt soojendusega bassein. Paljud kohad väidavad, et vesi ilma soojendusetagi soe, no ei ole.

Üritan leida need kohad, kus olid soojendusega ja siia hiljem lisada.

Holiday club sol Amadores

Holiday Club Vista Amadores

2
0

Aastaid jaanuaris Gran Canarial olnud ning reeglina on päevane õhutemperatuur ikkagi oluliselt üle 18-20 kraadi, pigem 23-24 või rohkem. 

Soojenduseta basseinis tõesti väga ei kannata ujuda, samas meres võib täiesti okei olla, eriti mõnes väiksemas sopis nagu Mogani rand.

1
1

See 18-20 on vast ikka ööpäeva keskmine. Kui päevane temperatuur peaks alla 20 jääma rannikul, lõunarannikul eriti, oleks tegemist ekstreemse külmaga. Ja Tenerife ju samas kõrval.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased