Gran Canaria-soojendusega bassein ja konditsioneer märtsis vajalik?

Märtsi keskel minek,valikusse on jäänud 2 villat-üks Maspalomasest 10km eemal,aga bassein soendusega ja toas konditsioneer.Teine mere ääres peaaegu (La Garita,Telde) aga elamine lihtsam,bassein soenduseta ja tuba konditsioneerita.Pole varem käinud ja ei oska arvata,kas on vajalikud.

Konditsioneer pole minu arust märtsis tingimata vajalik, aga soojendusega bassein ei teeks jälle paha, eriti kui väikesed lapsed. Päike on märtsis muidugi käre ja peaks tegelikult basseini vägagi soojaks kütma, aga tihtipeale on neil tsirkuleeriv vesi ja see jahutab vee maha. Samas mina eelistaks üldse ookeani vett. Ja Gran Canarial soovitaks külastada Anfi del Mar-i randa, see on minu hinnangul terve saarestiku parim. Veel- Telde kindlasti jahedama kliimaga kui Maspalomas, mis asub lõunarannikul.Nii et kui ma nüüd veelkord mõtlen siis võta see Maspalomase lähedal asuv villa.

Tänan,enda poolest vee temperatuur pole oluline,aga lapse jaoks vast oleks soendusega siis tõesti parem.Aga kas see kliima erinevus on siis suur? Telde jahedam ja vihmasem nagu aru saan?

Telde on idarannikul, asub umbes Gando lennujaama ja Las Palmase vahel.Asi selles, et kanaaridel on valdavad kirde tuuled. Ikka päris tugev passaat puhub ja see jahutab tuntavalt, temperatuuride vahe võib rahulikult olla 3-4 kraadi. Ja see ka veel, et lõunaranniku kenad rannad jäävad ikka üsna kaugele. Bensu kulu+aeg! Vihma pärast ei peaks märtsis väga muretsema, kui vihma sajabki, siis mõni üksik hoog.