Gran Canaria või Tenerife?

Tere! Plaanis minna oktoobri lõpus/novembri alguses Kanaaridele, kuid millisele saaretele, ei tea, kuna pole seda kohta varem külastanud. Eelkõige ootame saarelt vaatamisväärsusi ja huvitavaid kohti. Päikest peaks sel ajal olema piisavalt. Kaasas on ka 8a laps, ning temagi tahaks kindlasti kuskile minna, kus temalgi oleks lõbus (veepargid jne). Ootan nõuandeid. Aitäh! :)

löö otsingusse kanaari saared, gran canaria ja tenerife ja head reisi.

0
0

ise käisin gran canariaL veebruaris 2007. super ilus koht. vaatamisväärsisu küll ja küll. lastele on ka tegemist -loodusparkides palju loomi( nö loomaaiad), veepargid igal pool! tenerife on natuke teine saar, aga tegemist on sama palju, sugulane käis lastega tenerifel mitu korda, meeldib!

0
0

Ei saa mitte aru... GCanaarial veepargid igal pool... Loomaaiad? Kus?? Seal vaid Palmitos park ja vahetult enne seda üks veepark. Aga ilus on seal küll. Liis.

0
0

Olen mõlemal saarel käinud (Tenerifel mitu korda) ja eelistus on 100% Tenerife,seal on rohkem vaadata - näiteks Teide vulkaan - ja sealt korraldatakse ka ilusaid reise La Gomera saarele. Gran Canaria on liialt tuuline ja seal on ka rohkem nn. immigrante - miks ? - vaata geograafilist kaarti .

0
0

Kuigi pole GC-l veel käinud (alles plaani võetud), soovitaksin Tenerifet, kui reisite koos lapsega. Loro Parki Puerto de la Cruzis sõitke varahommikul, siis jõuate kõik etendused näha ja muud põnevad kohad seal läbi käia. Jungle Pargi ja Aqua Pargi külastamise (Playa Americas) võiksite samuti reisiplaani võtta, delfiinide show Aqua Pargis pakub veelgi rohkem elamusi kui Loro Pargis. Siis veel El Teide tipp ning kui aega ja tahtmist, käige ka kõrvalsaarel La Comeral. Need kaks saart on nii erinevad ning ainuüksi üle ookeani sõit pakub omamoodi elamuse.

0
0

Mina soovitan küll Gran Canariat, sest seal on ka vaatamisväärsusi küllaga ja kindlasti soovitan ka IFA Interclub Atlantic hotelli, sest see pole päris linnas sees, suure aiaga hotell, personal on super, päevad läbi korraldatakse igasuguseid üritusi nii lastele kui ka täiskasvanutele... Ja kindlasti soovitan ka Puerto Moganis ära käia, sest seal saab allveelaevaga sõita ja see on täitsa vinge;)

0
0

GC, lapsega parem, immigrandid ei puutu asjasse, aga siin Inglesil kõik pargid käe-jala juures

0
0

Inglesis on kõik üldse väga ilus;)

0
0

... olen kuulnud, et Gran Canaria sai suht palju kannatada... on kellegil selle kohta rohkem infot või kust saaks? ei suuda otsustada, kas Tenerife või Gran Canaria... oleme alla 2 a lapsega ja soovime lihtsalt puhata :)

0
0

Ei oska tulekahjude kohta küll mingit infot anda, aga ma arvan et Gran Canaria on etem, eriti kui on nii väiksed lapsed ja tahate lihtsalt puhata;)

0
0

On se ka hea reis???

0
0

Kindlasti on:)

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased