Green Card

Nii, ma sain nüüd küll maailma suurima lollusega hakkama. kandideerisin seal USAFIS saidis...(usafis.org) maksin ära ka selle 49 taala ja nüüd tuli välja et see petusait :( Olen loll jah mis teha :( Kas mul on nüüd võimalused USA-sse kunagi viisa saad ära nullitud? Keegi tark siin nüüd rääkis, et kui olen petuprogrammis osalenud siis enam ei saagi viisat :(

miks sa arvad, et see petusait on?

Kui see on see sait, mis oma reklaami üle päeva meilile saadab, siis see petukas jah. Olen kuulnud, et Usa saatkonnal on olemas inimeste andmed, kes seal ennast registreerinud ja nendele turistiviisa saamine edaspidi suht nullilähedane.

ega see et sulle tynga tehti ei t2henda et sa enam viisat ei saaks...a kus sul tuli idee tasuta loteriil osalemise eest maxta?

Green Card loterii on tasuta jah. Eks need petjad pyyavad ju ka raha teha! Aga aru ma ei saa miks Eesti ajakirjandus neid reklaame trykib? Ilmselt makstakse ha'sti! Viisat pead USA saatkonnas taotlema, see et sa loteriid ma'ngid ei ole takistuseks. Ega petjad sind ju ei raporteeti :)) Good Luck!

kuna need nakeedid täidetakse netis, siis need leheküljed on usa valitsuse poolt salvestatud. sealt saavad nad siis ka andmeid nende kohta, kes turisti viisat todeldes ise usasse elama tahavad minna.

Kus saidil seda ametlikku tasuta green card lottery't mängida saab?

http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1322.html seal, aga kui eelmise postitaja poolt 8eldu on t6si, siis ei soovita sul kyll seal osalema hakata, nullid oma lootused usasse p22seda

Olin ka kunagi jobu ja maksin raha. USA viisa sain ikka.

no kui sa raha maksid siis oli see mingi tyngasait...8eldi aga et ametlikul saidil osalejate andmed salvestatakse, aga noh krt seda teab proovida ju v6id :P

Pole hullu midagi. Küsi endalt kas Sa oled midagi valesti teinud??? Ei ole. Kui Sa üritaksid osta vvisat või passi või midagi sellist, siis oleks teine jutt. Sa üritasid osta loterii teenust, teadmatta et see on tegelikult tasuta. Mis puudutab USA Visa (Green Card) loteriid, siis see on täitsa ametlik värk, mis ka töötab. Mul üks tuttav isegi kunagi sai selle kaudu, nimi oli vist Marek. Nüüd aga elab Eestis. Talle seal ei istunud lihtsalt.

7 a tagasi keelduti mulle usa viisat väljastamast.hakkasin siis loteriis osalema. ma ei tea,kust need petjad isikute andmed välja häkivad,aga mulle hakkas samamoodi postkasti sihikindlalt kirju tulema. et palun "complete your registration". igaks juhuks lasin ligi 10 korda usas käinud ja keelt valdaval inimesel selle ära tölkida.ta arvas ka et petuvärk.

aga oh imet!!!!! yhel heal päeval helistati mulle varjatult numbrilt ja suheldi inglies keeles.naisterahvas väitis et ta on "usafis" organisatsioonist jne.kuna ma keelt ei valda,ytlesin,et sorry,i don t speak english-naine kohmetus ja pani toru ära. just see et helistaja ei tahtnud oma numbrit näidata,ei avaldanud usaldusväärtust.oleksin ju vöinud hiljem kellelgi keelevaldajal tagasi helistada.. vahepeal sain usa viisa ametlikult,ja enam USAFISI ei vaja:)

organisatsioon on selleks, et ta aitab ankeedid õieti vormistada, eestlased on suht targad ja saavad sellega ise hakkama, aga miljon ülejäänut ehk ei saa sest ankeedis ei tohi ühtegi viga olla jne aga ma ei usu et osalemine seal takistuseks saab

JAH mina ka maksin selle loterii eest, aga siis pool aastat hiljem sain 10aastase viisa ja keegi ei pilgutanud silmagi, niiet ei näe nad neid andmeid kusagilt, rääkimata sellest, et sugulane juba 5 aastat illegaal seal on, aga mulle on selle aja jooksul 3 korda viisa antud... SAATKONNAS EI OLE SELGELTNÄGIJAID, seal võib MIDA IGANES kokku rääkida, ka palgatõend tehti mul 3x suurema summaga ja keegi ei kontrolli seal mittttte midagi. rahu;)

Aga kas siis ikka tasuks seda Greed cardi taotleda? Mida teie soovitate?

Tasuta on Green Card Lottery kandideerimine??? Millal järgmine taotlemise aeg on?

Eelmise aasta oktoobris lõpetati konkurss 2008 aastaks (või oli see 2009 aastaks)

Orginaalsaidil on kirjas, et registreerumine on tasuta, pealegi on seda võimalik teha ainult suht lühikesel perioodil aastas, mitte aasta läbi. Seega kõik saidid, mis küsivad mingitki raha on petturid.

Keegi võiks siia foorumisse kirjutada, millal algab uus kandideerimise aeg.

selle tasuta osalemisega on info siin: http://travel.state.gov/visa/immigrants/types/types_1318.html saad tasuta osaleda küll, aga "The DV-2008 entry registration period, which was October 4 through December 3, 2006 is over. Online entries cannot be accepted now" mis tähendab et täitmisaeg on ainult paar kuud ja nii et täidad ülejärgmiseks aastaks. Kui maksad läbi usafis.org, siis saad täidad ankeedi koheselt ja pluss saad fotosi online teel uploadida,ei pea tavalise postiga saatma ja osalemine on järgmine aasta. Ja siin on juttu usafis´t USA ametlikul leheküljel: http://www.state.gov/r/pa/ei/ask/79932.htm