Grönalund Stockholmis

Mõtlsin minna lastega (3, 9, 11, 16a)  Grönalundi? Kas kellelgil on hiljutisi kogemusi, kas sinna tasub minna ja kas seal on piisavalt tegevust ja kui suured on järjekorrad. Lisaks ei saa ma aru sellest piletisüsteemist. Kas sissepääsu ning sõitude  tuleb  osta erald voi saab ka paevapilet osta. 

Meie käisime aprilli lõpus 11 ,12 ja 13 a poistega ja kõigile meeldis väga. Piisavalt ülevaatlik, aga tegevust on igale vanusegrupile. Sissepääs ja sõidud tuleb osta eraldi. Sõitude osas saad valida, kas ostad üksikud piletid, a la 25 piletit (see siis soodsam) või terve päeva pileti (piiramatu). Meie ostsime terve päeva pileti, aga oleks kindlasti jagunud ka 25 piletist (natuke soodsam). Olime kohapeal ca 4h. Ühe atraktsiooni hind on enamasti 3-4 piletit. Pisikeste asjad ka 1-2 piletit.Pakun et juulis tuleb kindlasti järjekordadega arvestada, aprillis oli veel asi kontrolli alla ja üle 5-10 min ühegi atraktsiooni juures oodata ei tulnud.

0
0

Käisime just paar nädalat tagasi, 24.juuni esmaspäeval. Rahvast oli, aga järjekordasid polnud! Eelmine aasta mai viimane nädalavahetus oli hullumaja. Kui võimalik minge nädala sees. Meile väga meeldis. Ja ostke jah see 25 üksikut piletit, nii tuleb ilmselt odavam...

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased