Grupireis Euroopas

Niisiis on plaanis 10. klassil minna grupiga (u 20-30 inimest) klassiekskursioonile. Sobiv aeg oleks kas mõni nädalavahetus kevadel või juuni algus. Kas oskate soovitada reisibüroosid ja reisikorraldajaid, kes suudaksid pakkuda huvitavaid sihtkohti huvitava programmiga ja võimalikult soodsa hinnaga? Eelmine aasta sai käidud Rootsis nädalavahetusel ja läks igati asja ette. Sellel aastal tahaks võimalusel isegi kaugemale minna, soovitavalt oleks hea kui oleks lennureis või vähemalt üks ots lennukiga. Muidugi tuleks kõne alla ka bussireis, kui sihtkoht vastav. Mis teie arvate, kuhu oleks sel ajal mõttekas minna ning kust oleks võimalik saada selleks ajaks parimaid pakkumisi? Hind võiks jääda maksimaalselt 4000 ringi ja kestus võiks olla 3-7 päeva.

otselend ja just paras, et 4 päeva kohal olla. Juuni alguses võiks juba nii soe ka olla, et päevitada ja mere ääres olla. Kohapealsed hinnad muidugi väga odavad ei ole, aga ei ole ka väga hullud.

0
0

Minge Prahasse. Ilus linn, odavad hinnad, bussiga on hea minna. Vaatamist peaks ka mitme päeva jagu olema. Ja seal on väga odav õlu :D

0
0

Soovitan Kannion Reise, kui tahate Prahasse või Tšehhi laiemalt. Ia teeb head tööd! Aga võite ka laevaga Gotlandi peale mõelda!

0
0

Ise käisin mõned aastad tagasi Teele reisibürooga Slovakkia Tatrates ja oli väga tore.

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased