Gruusia, Tbilisi, Martvili canyon, Vardzia, Gergeti kloosteri külastamine. majutus+transport+giid

Hei, olen reisi planeerimisega jäänud veidi viimasele minutile. Nimelt on plaan minna nädalaks Gruusiasse ja maanduda Tbilisisse. 

Oleme planeerinud külastada :  Tbilisi, Martvili canyon, Vardzia, Gergeti klooster. Otsime kontakte, kes aitaks meil leida transpordi 7 inimesele ning aitaks majutuste leidmisega . Kuna vaatamisväärsused asuvad üksteisest päris kaugel siis ilmselt oleks meil mõistlik ööbida eri kohtades. Kas keegi ehk oskab soovitada kontakte. Lisaks kas keegi oskab öelda mis on sobiv hinnaklass transpordi eest või kogu pakett inimese kohta. 

Tänan teid ette :)

Hei, ise ka järgmine nädal Gruusias ja  tegime diili Joni Qantariaga. Pakub erineva suurusega autot/bussi + muu kõik kokkuleppel.Hea tuttav on seltskonnaga temaga mitmeid kordi Gruusias trippinud. Isiklik kogemus puudub. Üles leiab ta fb-st: Joni Quantaria-Jon-Tour.

0
0

Teemalgataja, nädalaga seda mis teil plaanis, ei jõua kuidagi. Sõltuvalt lennusihtkohast võtke ette ainult kas lääne või ida Gruusia. Augustis soovitan läänepoolses kanti, so Kutaisi piirkond.

1
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased