trip-krainetrip-ukraine-dark

Pilka

Uus kasutaja, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

2 meeldimist
0 postitust
13 kommentaari
Viimased kommentaarid

Tere! Planeerin Gruusia kava, aga kahjuks pole värskeid kogemusi võtta. Kas plaan, rentida auto Tbilisist ja seigelda Batumisse ning seal auto ära anda ja tagasi rongiga Tbilisisse ,oleks mõttekas?  Selles mõttes, et kuidas liiklus toimib.Või pigem tellida kohalikelt  a`la tuur. Kas on kogemust autorendifirmaga  https://cityrentcar.ge/en/

Hei

olin mitmeid aastaid lennujänes (2 nädalat enne lendu magamata). Lennutundidega on tulnud rahu, kuigi väike jänes ikka püksis, aga pole hullu. Ära mõtle halbade asjade peale :)

Eurowingsiga käisin Barbadosel. Ei oska lennuki ja lennu kohta midagi halba öelda. O turbulentsi üle ookeani. Saatus hoiab jänesied....

DELPASO rendib. Kui mul on Swedi platinum kaardiga rendiauto kasko, kas tasuks ikkagi täispakett valida?

Soovin esimest korda broneerida auto ette Malaga lennujaamas. Vaatan carflexi.com lehel DELPASO firma auot. Kas oskad selle lehe/firma kohta kommentaare jagada, kas kogemused on OK.

Kaalun reisi Barbadosele veebruaris (seltskond 50-seid mitte väga kogenud reisijaid). Kõik postitused loetud. Kuna enamus suht aastatetagused, kus domineerib, et söök-sõit kallis. Palun värskemat infot, mis hinnaklassis ( nt kas nagu Eestis) seal  elamine on: väljas söömine, poest söögi ostmine, transfeer jm. Kas inglise keelega saab hakkama? Väide, et pigem ühes kohas reisideeruda on õige? Ka muu vajalik info teretulnud.

Hei, hotelli tingimustes on kirjas, et voodipesu ja rätikud lisatasu eest. Kas oskate öelda, mis nende hind võiks päeva kohta olla.

Tänud improved. Vaatasin , et Platium Fashion Malli minekuks kuluks vähem aega, ehk siis ka vähem närve. Kuna mul väga vahet pole kus shopata, siis valiks kõige mõistlikuma variandi. 

Kas oleks reaalne jõuda MBK-sse shoppama, kui jõuan BKK lennujaama kell 11 ja lend koju väljub kelle 24. Vaatasin, et autoga läheb vahemaa läbimiseks 55 min. Kuna reisin sinna esimest korda puudub reaalne ettekujutus linnas toimuvast.

Hei,jõuame samuti Bangkoki (Suvarnabhumi) lennujaama 14.50. Edasi plaanime Krabile 17.20 lennuga (pilet pole vees ostetud, aga kas arvate ei võiks riskida?). Krabile peaks jõudma 18,40. Mõte on tellida transfeer kohe otse Koh Lantale hotelli. Minu küsimus on, et kas nii hilja saab Koh Lantale ja kas on mõistlik. Reisin esimest korda Taisse.

Kuidas on mõistlik seigelda Koh Lanta-Phi-Phi -Ao Nang. Selles mõttes, et kas saan kohapealt teenuse osta ja kas kohvritega saab ka seda matka läbida. Kuna lähen esimest korda, pole üldse ettekujutust.

Ostsin Tallinn-Gran Canaria-Tallinn (LOT, SAS,Lufthansa). Piletid saatis kiirelt. Lennuaja muudatusest andis teada.

Olen viimased aastad kõik reisid ostnud varajasega ja pole siiani veel hävingusse jäänud. Kui on suva kuhu hotelli minna, siis võib küll proovida viimast hetke. Nõutuma ja parema asukohaga hotelli ei pruugi kohti enam olla. Võib-olla Egiptusega pole nii, olen seal korra käinud.