trip-krainetrip-ukraine-dark
Hääletamine Tšehhis, Austrias ja Sveitsis?

Kommentaare, soovitusi või olen püstihull. Tean, et foorumis on varem kuskil postitusi olnud aga hetkel ei leidnud üles, mida otsisin. Seega andke tuld :)

Olen hääletanud läbi Tšehhi ja Austria. Kiirteede kohta räägiti hirmujutte, et misvärki suga kõik tehakse, kui seal poliisile ette jääd. Eks ma sis lihtsalt ei roninud sinna. Muidu täiega ok. Saksa keel on muidugi parem, kasvõi pooltönkamisi..

Omast kogemusest voin oelda, et kiirteele jaada on hirmus. Seega tehke tapselt kindlaks kuhu poole on juhil minek ja kuhu teil. ;)

Kiirteel hääletamine = lollus eelkõige mitte politsei pärast, vaid: a) katsu ise kedagi märgata ja ohutult peatuda autode voolus kiirusel 130 km/h b) oma ja autojuhtide tervise huvides c) autojuhtidel on keelatud seal peatuda d) see on ka lihtsalt ebameeldiv koht olemiseks

Tšehhi oli väga hea koht häälega liikumiseks. Ilusti võeti nii suuremates kui väiksemates kohtades peale ja inimesed oskasid üldiselt ka inglise keelt. Austrias oli asi natuke raskem, aga saime ka liigutud. Vahel pidime lõõskava päikese käes tunnikese-kaks piinlema, aga alla ei andnud kordagi ja saime ka Austrias hakkama. Vähesed inimesed võtavad peale, aga need, kes vtavad, on tavaliselt väga erilised ja tihti ka ise kuidagi hääletamisega kokku puutunud. Kiirteedele pole tõesti mõtet kippuda. Ja kui kiiresti liikuda tahad, siis ka suurlinnadesse mitte. :)

ise olen kiirteel hääledanud hispaanias ja on peale ka võetud...

jah käidud,oli lõbus,soovitan soojalt;) aga jah saksamaal korr apolitsei võttis meid kiirteel peale aga na dolid väga sõbralikud meiega ja viisid ise lausa üle poola piiri:)

Jah eks see ohtlik on, aga olen mitmeid... isegi kümneid kordi hääletanud kiirteel. Õnneks pole midagi juhtunud. Mendid on mitu korda kinni pidanud ja käskinud mujale minna hääletama vs on ise edasi viinud. Olen ka kiirteel pimedas hääletanud, vot see oli jube... aga sain suhteliselt kiiresti peale :)