Viimased kommentaarid

Mm..ei ole küll kuulnud, et oleks keelatud. Ise olen Saksamaal Düsseldorfi (Weeze lennujaamas)ööbinud. Kahjuks ei olnud lihtsalt muud valikut, pidime seal veetma 26 tundi. Ei leidnud lihtsalt majutust.. Kuid soovitan soojalt samuti otsida sul majutusi Couchsurfing.com-st vs Hospitalityclub.org-st (esimene on tegelikult parem). Aga jah, ega lennujaamas pole ka nüüd kõige hullem öö veeta.

Unustasin lisada veel, et juhtusime couchsurfingu kokkutulekule Hispaanias (Malagas) ja see oli super! Nii palju erinevatest rahvustest inimesi... Tutvusi saime ikka küllaga- ja need tulevad alati kasuks!:)

Olen ise CS ja Hc hospitalityclubi) kasutaja. Majutust olen saanud nii Hispaanias paljudes erinevates linnades ja ka Itaalias. Kogemused on olnud positiivsed. Inimesed ülisõbralikud ja toredad. Enamasti valmis linna tutvustama jne. Soovitan tõesti soojalt ;) Üks kes meis Itaalias majutas, tuli talvek 2ks kuuks Tartusse elama ja, siis sai ka temale tutvustatud linna ja kohalike peokohti :P

Vastupidi- see oli väga tore reis :P meile meeldivad seiklused ja neid olid meil Hispaanias küllaga :) Veidrate inimestega võib ükskõik kus kohtuda. Ja sõltusime teiste külalislahkusest küll, kuid need olid enamasti planeeritud majutused CS-st ja HC-st. Me abosoluutselt ei kahetse seda reisi ja meil on palju asju mida meenutada. Jah.. tõesti.. tagasihääletamine oli üks suur pingutus aga tagantjärgi on isegi seda hea, kohati isegi naljakas meenutada :D Aga tänan arvamuse eest ;)

Lubasin siin eelnevalt kirjutada aadressi, kust reisimuljeid lugeda saab :) Kui olete huvitatud meie seiklustest seoses hääletamisega, majutustega, pidudega jne .. siis tsekake : www.tegijadhispaanias.blogspot.com ;)

Minu ja sõbranna oma siis : www.tegijadhispaanias.blogspot.com
Pilte kahjuks vähe, aga selle eest tekst on lõbus ja huvitav.

Ja mu noor tädi, kes teist aastat juba Austraalias rändab : www.uduvine.blogspot.com

Head lugemist! :)

Jah eks see ohtlik on, aga olen mitmeid... isegi kümneid kordi hääletanud kiirteel. Õnneks pole midagi juhtunud. Mendid on mitu korda kinni pidanud ja käskinud mujale minna hääletama vs on ise edasi viinud. Olen ka kiirteel pimedas hääletanud, vot see oli jube... aga sain suhteliselt kiiresti peale :)

Jah nii lihtne see ongi! Ise sõitsin Latvia (riga international) -- Germany (Düsseldorf weeze) 0 euriga ja mitte mingeid maksegi ei läinud peale... seega tasuta! ja järgmine päev sealt samast Dusseldorf Weeze lennujaamast Spaini (Malagasse) 15 euri. Väga odav! Liiga odav, et tõsi olla.. kuid see on tõsi! Keegi ütles siin, et pead arvestama, et lennuk maandub kuskile külakolkasse. Väga õige! Weeze lennujaam on "eikusagil" ..nagu tõsiselt.. lähim linn oli 5 km kaugusel vist. Kuna me majutust ka kuskile ei leidnud pidime 26 tundi lennujaamas passima... See oli natuke jama, aga elasime üle :)

sõbrannal üle 8000 krooni natukene :D noh riided ja muud vajalikud asjad :D minul 4000 krooni umbes, natuke rohkem vb..:)

jh 250 krooniga;)

tsekake internetisaiti www.skyscanner.net soovitan vaadata lende riiast... Ja terve kuu lende.. viimati nägin lende riga-milano 400 krooni:P pole paha!

Alguses Malagas ja edasi.. Marbella, Portu Banus, Fuengirola, Gibraltar, Sevilla, Granada...

Jah ausaltöeldes olime juba 3 nädalat olud, rahad hakkasid juba enamvähem otsa saama ja terviski polnud enam just parim! Kõik oli üksluine.. Vaatamisväärsused, kõndimine, hääletamine teise linna ja ikka see sama koguaeg... tahtsime midagi crazyt teha, tegime ja ei kahetsenud! :):)

väike parandus... 3st nädalast umbes 5 PÄEVA sadas vihma..

Hihii.. tagasi Hispaaniast! Läksime, olime, nägime :)

Ilmad olid enamasti ilusad. Kõige rohkem oli 23-25 kraadi sooja. 3st nädalast umbes 5 sadas vihma, ülejäänud aeg oli soe. Hispaanias käik tasus 100% ära! Meil pidi Barcelonast 25ndal veebruaril lennuk minema Saksamaale (Frankfurti) ja Rostockist pidi minema 28ndal laev Helisinkisse ja edasi Tallinnasse, aga... Hullud nagu me oleme ja alati seiklusteks ja ootamatusteks valmis otsustasime ühel hommikul muuta reisi lõpp ootamatuks ja hakata "võistlema" lennuki ja laevaga, et kumb enne kohale jõuaks, kas meie või nemad :D Hakkasimegi siis kohe häälega tulema Grandast ja hääletasime Eestisse 4 päeva! :)

Juba ülehomme läheme Riiga valmis, veedame öö seal ja järgmisel hommikul siis juba lennukiga Saksamaale Düsseldorfi. Jällegist veedame öö seal ja järgmisel päeval Düsseldorfist Malagasse :)

To triplekix: Mis mul nendest lennujaama maksudest:D Neid ei ole lihtsalt. Mine uuri asja, siis näed ;)

To kairekas: Ei rääkind sellest slp et kadeaks ajada, rõõm oli liht. suur ja jagasin seda teiega..

Lendmae tõepoolest ryanairiga.. Üritame ka oma blogi teha, niiet keda huvitab vb seda lugeda aeg-ajalt... Eks ma siis kirjutan aadressi kaa, kui see käiku läheb.

Ilusat jõuluaega veelkord ;)

Suured tänud teile:) Nüüd aga on meie plaanid muutunud, kuna me ei leidnud kedagi, kellega saaks nii pikka maad korraga edasi, nagu tahtsime (poolast läbi...). Tänu enda nutikusele, tädi kiirele tegutsemisele saime parima lahenduse- kiire ja odava! Lähme lennukiga... Saime väga odava pakkumise- nii uskumatu, kui see ka pole 255 krooni läheb maksma, et saaksime lennukiga Hispaaniasse :) Riia-Düsseldorf 0 eek Düsseldorf-Malaga- 255 eek Tõesti.. hämmastav, et nii odavatlt saab :)

Ilusat jõuluaega teile ja nautige :)

Mina koos sõbrannaga läksin suvel Itaaliasse, Esstist kuni Itaaliani terve tee häälega.. + Itaalias reisisime kaa häälega, enamus ajast. Mõned korrad kui olukord lootusetu oli ja peale ei tahetud võtta, siis rongiga. Üldiselt Itaalias vb olla raskusi häälega peale saada.. aga kui tahtmist jagub, siis saab ikka, kõike saab :D edu!

Lugesin enne kuskilt, et Hispaanias ei võeta sellepärast eriti auto peale, et siis võib trahvi saada (autojuht)!? Ja need kes peale võtavad, siis ainult ühe eesmärgiga! Ise arvan samuti, et bensiinijaamadest on kõige arukam küsida, nii tegime ka Itaalia tripi ajal tihti!

Aga ma tänan toetuse ja positiivse suhtumise eest :)