Happy Traveli esindaja Ave Tenerifel?

Kas reisiesindaja Ave,kes hakkb 13 nov Tenerifel Happy Traveliga tööle on see sama Ave kes eelmistel aastatel Gran Canaarial oli?Kui on tema siis teenindus on kindlasti super.Olen kahel eelneval aastal temaga kokku puutunud Gran Canarial-tohutult positiivne ja abivalmis naisterahvas. Kui tema nüüd sel aastal Tenerifel,siis peaks hoopis selle aasta reisi sinna planeerima.

Kõik kohe reisiplaane muutma "siis peaks hoopis selle aasta reisi sinna planeerima."? Mis sest, et naisele-lastele-ämmale Gran Canaria lubatud (ja mineva aasta Tenerifel käidud korda paar suisa). Väike (enese)reklaam abiks ikka Avele?

Räägime parem siis juba perekonnaniemst ka, sest neid reisiesindaja Avesid on rohkem kui 2 ntx.

Horizoni kodulehe andmetel on nende Gran Canaria esindaja endiselt Ave Riisberg. Sama, kes juba mitu aastat seal olnud ja ka Costa del Solis. Ohh ja ahh, rahune maha...ja miks nii kuri...

Tere, mina olen see Ave, kes hakkab homsest Tenerife'l reisiesindajaks. Kahjuks ei ole ma see sama Ave kes Gran Canarial oli. Mina olen tegelikult uus selle töö peal, aga loodan, et minu eelnevad kogemused aitavad ja et teil saab ikkagi meeldiv kogemus olema :)

Tänud, Avele, kes oli vaffa reisisindaja Tenerifel eelmine nädal. Olge ikka sama lõbusad ja rõõmsad!