trip-krainetrip-ukraine-dark
Hawaii - saartevaheline transport

Sooviksin värskemat infot saartevahelise (lennu)liikluse kohta. Mõni kodulehe aadress oleks väga abiks. Plaanin Oahult sõita Mauile ja muidugi tagasi ka. Kui aja poolest jõuab siis ka Suursaarele ja tagasi. Või siis odavam kohalik firma, kes edasi-tagasi sõite teeb ( koos kohapealse päevaekskursiooniga ) Leidsin küll varasematest postitustest viite, kuid see odavlennufirma on tegevuse lõpetanud 01.04.2014. Internetis tuhlates leidsin lennureisi+ ekskursiooni Mauile ( 14 tundi ) 350.- aga loodan, et mingeid mõistlikuma hinnaga variante on ka.

Tänud !

Järsku on ajavahemikul 16-26.10.2014 veel keegi sealkandis seiklemas ?

Endal ka minek Jõuluks ja aastavahetuseks. Minu teada on nemad siiski ainsan jõukohase hinnaga pakkujad: https://www.hawaiianairlines.com/

Praamiliiklust saarte vahel ei ole - ettevõte, kes sellega tegeles lõpetas aastaid tagasi tegevuse keskkonna mõjude õiguslike teemade tõttu. Kui leiate veel kellegi, võite ka mulle teada anda.

Lend peaks kestma 1/2 tundi saarte vahel. Saab valida ka multi-island ticketi.

Aloha. Me kasutasime Go! airlines`i, aga avastasin praegu et see on alates aprillist 2014 tegevuse lõpetanud, teine kohalik firma on aga täiesti toimiv http://www.mokuleleairlines.com/. Lendavad saarte vahel toredate väikeste lennukitega. Terminal asub suure terminali kõrval, seega soovitav natuke aega varuda, terminali ette saab nii bussi kui loomulikult taksoga.

Meie veidi üle aastatagusel reisil olime algselt planeerinud lennud Go!-ga. Paraku selgus, et kohalike kalambuur Go!=NoGo! vastas tõele, seega ei imesta, et nad nüüd pankrotis. Hawaian, mille asenduseks võtsime, on korralik klassikaline lennufirma, hinnad kül paraku kallimad kui olid Go!-l.