külm lapi memm

Reisisell, liitus Tripiga 10 aastat tagasi

2 meeldimist
5 postitust
11 kommentaari

1 külastatud riiki, 1% maailma 195st riigist

3 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

Markus1 ja Sigala
Tegemist oli täiesti ametliku turismiatraktsiooniga kuhu müüdi pileteid, olid tasulised parklad, suveniiripoed, WC-d, söögikohad jne. Nii, et teie vihjed nagu oleksime me luba küsimata ja tasuta kellegi erapõllure roninud, on täiesti mööda. Pilet ei olnud üldse odav. Põldterassidel korraldati nii tuure kui olid üles pandud erinevad külastusskeemid millist rada pidi minnes kui pikaks külastus umbkaudu kujuneb jne. Aga eks mõlemad teist vastasid minu postitusele oma rikutuse tasemel. Neandertaal - ründaja vaatas eemalt kui me seal toimetasime ja lapse selga panime . Istus paar-kolmkümmend meetrit eemal varju all. Me nägime ka teda aga ei osanud selja tagant rünnet oodata. Ja appi ei hüüdnud me mitte külaelanikke vaid turiste, kes mõnikümmend meetrit eemal ( kahjuks astangu taga ) vihmavarjus seisid ja kellest hetk tagasi eemaldusime. Igatahes, mida iganes. Ka sellistes suht turvalistes kohtades võib juhtuda .... igasuguseid asju. teadis täpselt millest kinni haaras.

ˇRäägin siis loo sellest peaaegust. Juhtum küll sügiseselt Balilt. Läksime tütrega ja tema 3-aastase lapsega vaatamisväärsusi vaatama. Üks neist siis kuulus astangutel riisipõllud. Ilm vihmane, meil olid vihmakiled seljas ja laps oli tütrel istekotiga seljas. Meid rünnati selja tagant ja üritati last seljast kätte saada. Meie jaoks oli see elu võitlus. Olime pikali kraavis, riided katki, jalatsid mudas. Võitlesime ja karjusime appi aga keegi ei kuulnud kuigi inimesed polnudki nii väga kaugel. Pääsesime kõik eluga aga olime korralikus śokis. Ema ja laps muidugi kõige rohkem, kes olid täiesti hüsteerias. Kuidagimoodi saime riisipõldudelt ära. Pöördusime kohaliku turvafirma poole, hiljem politsei poole. Eesti Välisministeeriumi sellest ei teavitanud. Kommentaarid liigsed.

Balikas, kellega olen eesootava reisi asjus suhelnud, ütles, et need inimesed, kes elavad vulkaani lähedal ja vahepeal kodust ära kolisid, on tagasi kodudesse pöördunud. Paanikat ei ole.

:) Oleksin ka mineja kui reis ei sisaldaks kuu esimest nädalat. Mulle sobiks 2-2,5 nädalat

Läheme ise autoga ja jätame auto lennujaama. Kui keegi läheb 15.10.2014 hommikuse Tallinkiga Helsinkisse ja tee viib lennujaama siis meie autos on paar vaba kohta

Kas kohalkäinud oskavad soovitada ka sooduskaarte vaatamisväärsustega tutvumiseks ? Internetist leitud "Go Oahu Card" kehtib piiratud päev/päevad aga mulle mitte ei meeldiks kõiki kohti galoppsammul läbida.

Järsku on ajavahemikul 16-26.10.2014 veel keegi sealkandis seiklemas ?

Ragazza pakutud lennufirma on suletud alates 01.04.2014 - kui uskuda kodulehte. Kas kellelgi on pakkuda mingit alternatiivset lennufirmat Oahult Mauile ja tagasi lennuks. Reisifirma hind on tõsine kirves, nagu ikka.