trip-krainetrip-ukraine-dark
Hispaania-Andaluusia

Tere reisikogemustega inimesed!

Mis te arvate, kas augustikuise Hispaaniareisi jaoks, mille käigus sõidetakse lennukiga Malagasse ja nädalake toimetatakse rendiautodega seal lõunaosas ringi (Gibraltar, Sevilla jne..) ning elatakse rendimajades, oleks 9-10 000(lennud; auto-ja majarendid) + kohapealsed kulud, optimaalne summa?

Tänan!

Selle summaga küll välja ei tule! Umbes 15 tuhandega peaks küll arvestama. Auto rent on juba nädalaks 5 t. ja sinna veel kütus otsa, lend ka kusagil 4 t. Söök ja elamine kah veel, ei tule kuidagi.

et see 9-10 000 kataks nii elamist kui ka kõike autoga liiklemisega seonduvat. Ja tegemist oleks autotäie inimestega kes elaks ka rendimajas näiteks koos...ja ka maksaks koos..

Eks see kas tuleb või ei tule sõltub sellest kuidas ja mitmekesi minna. Sest paratamatult on selliseid üldkulusid mis mitme peale jagades tulevad väiksemad. On vahe kas rentida auto 2kesi või 4kesi.

Eelmine aasta sai käidud 2 nädalat seal kandis.Lennukiga Malagasse ja rendikatega ringi sõidetud. Ööbisime tõsi küll kämpingutes.

Lennupiletid (Easyjet) läksid u 2300 EEK. Tallinn-Berliin-Malaga-Berliin-Tallinn. Autorent (Focus Wagon) 419€ 2 nädalat (hinnas oli ka esimene paak bensiini, tagsi tuli tuua tühjana).

Samas majade rentimisel võib olla mureks see, et miinimum ajaks on paljudes kohtades nädal.

Kui mõistlikult olla siis võiks nädala 10Kga hakkama saada küll.

Kui palju peaks siis ühe inimese kohta arvestama, kui kuskil augustis neljakesi minna ja kohapeal nädal aega mõne soodsama rendikaga tiirutada. Ööbida tahaks kämping-tüüpi kohtades, aga ka telk ajaks asja ära. Ja süüa on plaan normaalselt, mitte võileibu järada. Oskab keegi hinnanguliselt öelda?

augustis saate vaid telki! See kôrghooaeg ja kui isegi peaks kuskil kohti olema on hinnad oi-oi-oi kui kallid!!! Ja sisemaal augustis 50 kraadi.

Autorent nädalaks 130-140€ http://www.hispacar.com/ Maju saab tõesti reeglina rentida vaid nädalaks aga vaata http://www.hostelworld.com Kõige kallimaks võivad osutuda lennupiletid ja tõesti sisemaal augustis ligi 40 kraadi. Ise broneerisime 3* stuudio mai algul nädalaks 260€ eest Costa del Soli rannikul ja kavatseme sõita Granadasse, Gibraltarile, Rondasse ja Antequerasse.

mis lennufirmaga kohale sõidate ja palju piletid maksavad?

ma arvan et kas Easyjetiga voi Ryanairiga

küsimus ongi selline, et millised need välja näevad? kui palju maksavad ? ( 5 päeva sõidame seal kandis ringi )kas kämpinguplatsidel võimalus telki panna ja kas märtsi algul ikka on saadaval kämpingukohti ( meid on 8 )? või on targem ööbida hostelites? nüüd sai kohe mitu küsimust: ) tänud vastajatele

oi vale teema alla panin kogemata küsimuse sry

Ikka kämpingud on autokaravanidele ja telkihatele. Seal telgikoha tasu. Pesemisvõimalused neil seal ka olemas ( nagu eestis kämpingutes)Märtsis kohti küll, ei ole ju hooaeg.

aga palju see telkimiskoht maksab siis umbes?( kas hind telgi kohta või inimese kohta?) esimest korda minek ja sellepärast pole ka kursis

Üldilset on hind nii inimese, auto kui telgi kohta. Inimine maksab 4-6 euri.... ja telk ja auto umbes sama palju.

augustis on see väga ok hind, sest siis on tipphooaeg ja ma tean seda reisi kuhu sa tahad minna ja kindlasti soovitan

minna mai keskel Malagasse, piletid on olemas aga pole veel ööbimist vaadanud. kes käinud oskavad ehk soovitada kas autot rentida lennujaamast või mujalt? mõtlen, et äkki lennujaamast yyrides on kallis?? ilmad peaksid siis juba soojad olema (loodame)

Ilmad on juba praegu soojad ;-) Auto lennujaamast, hind sama. Soovitan www.hellehollis.es