HOIATUS - SIXT autorent

Tere reisisellid!

Tahtsin teid igaks juhuks hoiatada Sixt autorendi suhtes. Nimelt võtsime Horvaatias üheks ööpäevaks auto Rijeka lennujaamast. Broneerisin rendi eelnevalt Eestis Sixti kodulehelt. Rijeka lennujaama kontoris rendiagendiga rääkides, selgitasime, et võtame auto täispaagiga ja ka tagastame täispaagiga, mille ta ka fikseeris paberil. Järgmine päev autot tagastades fikseeriti see, et me tõime auto tangituna. Kuid hiljem kontot vaadates selgus, et maha on võetud 70 eurot rohkem, kui oli meie broneeringul. Hakkasin kohe asja uurima ning selgus, et meile oli lisatud arvele ka ettemakstud kütus. Kahjuks olime arve allkirjastanud ja nüüd ei saa enam vaielda. Kuigi ka Eesti esindusest öeldi, et inimlikust aspektist oleks võinud sealne töötaja, kes auto vastu võttis, seda meile ka öelda. Aga tundub, et see ongi mõnede autorendifirmade oskus esmakordseid kliente nöörida ja nende teadmatust ära kasutada. Igaljuhul olge autot rentides väga ettevaatlikud, mida teile seal pakutakse ja öeldakse, kuna iga pisemgi arusaamatus võib maksma minna ja mitte vähe.

See,et olite arve allkirjastanud ei tähenda midagi.Mul oli analoogne juhus Hispaanjas aga kuna maksin krediit kaardiga siis vaidlustasin koheselt tehingu.Esmalt saatsid nad minu allkirjastatud arve pangale,aga kui ma pangale esitasin auto üleandmis akti koopia kus oli märge,et paak on täis siis tõmbas pank kogu üritusele vee peale ja raha kanti tagasi.

Tere notual,

Aga kelle poole sa pöördusid, kas Hispaania Sixti esindusse? Eesti esindusest öeldi mulle, et see suht lootusetu ettevõtmine, et mul raske enam midagi tõestada, kuna paber on allkirjaga.

Kas seal kohapeal vaidlustasid, kui auto üle andsid? Maksin ka krediitkaardiga, aga tagasi Eestisse jõudes sain alles pretensiooni esitada Horvaatia esindusse. Kuna sealt ( Spliti lennujaamast ) öeldi, et nemad ei saa midagi teha, et kirjutage meilile.

Olen korduvalt hoiatanud selle firma eest! Ärge kasutage Sixt teenust!!!

Ma püüdsin siin Sixt-i helistada aga sealt ma abi ei saanud ning lihtsalt vaidlustasin krediitkaardi tehingu (kasutan SEB krediitkaarti) Peale seda kui olin tehingu vaidlustanud hakkasi asjad kohe liikuma ja umbes nädalaga oli asi klaar.Kas auto üleandmise akt on alles ja kas seal on märge,et paak oli täis?

Jah, paberid kõik alles. Ma siis uurin oma pangast ( Nordea ) asja, vast pole sellega liiga hiljaks jäänud.

Ma vaidlesin nendega kunagi täiesti teistel asjaoludel, aga summa olipaljudes kordades suurem. Vaidlustasin Danske pangas tehingu, kuid hiljem nad saatsid pangale täiendava arve, kuigi ma ei olnud selliseid lisasid saanud. GPS oli autosse sisseehitatud ja kuulus standartvarustusse, aga nõudsid selle eest üpris kopsakat renti, hilisem tagasi toomine, mille nende valetamist ei suutnud ma mitte mingil moel tõestada, kuigi auto vastuvõtmisel mingit hilinemist kirjas ei olnud jmt. Seega uue arve summa oli koostatud liigselt võetud raha tõestamiseks. Pank tunnistas ja nõustus selle arvega.
Ma ei kasuta tulevikus Sixt-i teenust ja ei soovita seda ka teistel teha!