holidayCheck.com ja muud saidid broneerimiseks

 Tervist!

 Jahin paremat hinda ühel Türgi kallil hotellil - booking, hotels,com, agoda, expert, hotelli kodulehekülg annavad megahinna.  Aga näiteks holidayCheck. com ja ostrovok.ru täitsa talutava pakkumise...
 Kas siis pean olema sakslane või venelane selle hinnaga saamiseks?
 Kuidas neil nii soodne saab olla?? Venelane veel võib petta, aga soliidne saksa firma, kuhu ise veel aastaid tagasil hotelli arvustusi üles panin - peaks ok olema?

Booking, Agoda, Hotels.com pakuvad kõik hinnagarantiid.
Kui oled nii kindel, et Holidaychecki pakkumine on identne, aga millegipärast ei taha (ei saa?) sealtkaudu osta, siis broneeri ükskõik kus ja taotle hinna võrdustamist, nad maksavad vahe kinni.
Juhul, kui oled ikka 100% kindel, et kõik tingimused on samad.

 Kuhu hinna  võrdsustamise soovi saata - bookingil custome service? Ma jahun nendega juba nädal , et üht tagastamatut ja makstud hotelli väikse trahviga tühistada! Nemad suunavad mind hotelli, hotell ütleb , et booking peab jne.

 Hotels.com koristas eesti keelsel saidil telefoni suhtluseks ära ja teistelt riikidelt saadud numbri kohta on automaatvastus - eksisin numbriga...

See käib kõigil saitidel ikka internetis, automaatselt esitastava vormiga. Kõik soovivad reeglina näha odavama hinna screenshoti (maksmiseelne broneerimislink jpg-failina).
Booking:com puhul guugelda Booking.com price match ja näed "viime hinnad vastavusse" õpetust (mingi naljakas pikk link kipub tekkima)
Hotels.comil on https://et.hotels.com/customer_care/pillar/price_guarantee.html
Agodal - https://www.agoda.com/pages/info/bpg/bpgform.aspx

 Eh, ikka ei õnnestu läbi holidaycheck neid häid hindu saada - neil on all peeneskirjas, et ainult 8 riigi( beleluxi ja nende ümber olevad) kodanikud saavad selliseid häid pakkumisi. Miks selline diskrimineerimine, on ebaselge! Arusaadav, et madala elatustasemega  Egpitus, Türgi jm. teevad tihti bookingus jm. omadele selliseid pakkumisi, aga Saksa jt, ei sa aru.

  Ostrovokist niipalju, et lähemal vaatlusel selgus, et on pakkumine hommikusöögiga ja on pakkumine hommikusöögiga"rootsi lauas". Ma ei kujuta ette, mis vahe seal saab olla, kuid pisiperega reisides ei hakka riskima. Kuigi kõneliinilt vastati, et jah euro tsoonist tohib ka  neilt tellida.