Emand

Rändur, liitus Tripiga 10 aastat tagasi
2 meeldimist
9 postitust / 16 kommentaari
15 (2.4%) külastatud sihtkohta:
Viimased kommentaarid

Ma võtsin aastavahetuse Eilatis ( tegin läbi bookingu kom ööd 355.- koos hommikusöögiga). Edasi koolivaheaja lõpuni Tabas, sest seal maksin AL meile kolmele vaid 348.-...
Eks piiriületus on keerukam - osad kirjutavd, et 8x tuleb passi näidata...Kuid hotellis on sisebassein, mere ääres tasuta lamamistoolid tuuletõkkega , miniclubi jne.
Jah, Eilat on tarbetult kallis(kuid ikkagi räpane, kosheer toit jm). Milleks peale maksta, kui Taba on 7km kaugusel?

Booking pakub 3 täiskasvanule 344.-, aga sama asi minu lastega 397.-!!! Millest selline vahe?

Sheremetevos olin küll lennujaama siseses hotellis( kehva tervise tõttu pean palju pikali olema). Kallis oli! Minul oli veel see nali, et pidin Peterburi veel ümberistuma ja sealt alles sain soojale maale...
Tuntud reisibüroo kinnitas, et ei ole vaja transiitviisat. Kuid oli ikka küll, sest Peterburg on juba riigi sisene liiklus.
Võeti mind rajalt maha. Pinniti - kahtlustati kõvasti. Mina lahinal nutma, sest mees lastega ootas juba mind ees soojal maal. Tahtsid tagasi saata,
Lõpuks sain otse Aeroflotiga kiiremini sinna kuhu vaja , ilma Peterburita,
Trahv tuli maksta. Ja piletid müünud turismifirma maksis oma lolluse eest piletiraha tagasi. Lõpp hea, kõk hea, Kuigi närvirakud ei taastu...........

Meie sõitsime oma Paradise Bay hotellist ühistranspordiga sisemaa linnakesse Rabat. Meid huvitasid sealsed varakristlikud katakombid ja kirikud...Megarahule jäime.

Olime juuni algul Paradise bays( läbi booking tellisime), ka liivarannaga, kuigi sadam kõrval ja st. mitte eriti
õdus. Teine kord jääks ranna pärast Ramla Bay. Kuigi meilgi oli ka sisebassein, paar kiike lastele jne.
Meie 6a meeldis küll kohaliku bussiga Rabatisse sõita ja katakombe algkristlaste ajast vaadata...Käis veel mehega Sinises laguunis ujumas, kuid kylm oli seal.
Maltal on lennujaama rajoonis playmobili tehas, koos mänguväljaku jm. a la legoland, kuid sinna liigse kauguse pärast ei jõudnudki.

Kulla vanaema, ma ju kirjutasin hinna RIIAST...Aga teztour jm, saad ise online valikust vaadata.
Minu tervis ei pea vastu 3 h transfeeri Alanyasse, kuigi seal on jah odavam.

See ise info hankimine on ju elementaarne...Mina enne ikka kuude kaupa loen erinevates keeletes foorumeid ja vaatan pilte, kui otsustan hotelli kasuks. "Kassi kotis ei osta!"
Samas tavaliselt hotell vahetab oma konseptsiooni ka iga aasta, mis oli tasuta võib nüüd raha eest jne. Tiina ei pruugi ju kõike teada.
Tiina puhul on vastupidine näide - sattusime pisipõnniga haiglasse ja oli arvata , et reis jääb ära. Siis Ta küll ise pidevalt helistas ja muretses meie pärast...

Meie prioriteetide hulka kuulus > linna lähedus. Ja sinna kohaliku bussiga kenasti sai. Ise käisime ajaloo muuseumis, akvaariumis( seal on mega kallis pilet, ei kujuta ette mis veel läbi reisipakkuja sinna maksumus oli...), Deepos shopingul( sealt on tasuta buss 5Makro juurde ja tagasi!!). Ka oli hotelli valikul primaarne paketimahlad, steriilsus lastetoolidel, bungalos elamine jm.

Meil Lõna - Eestis on mugavam Lätist lennata, sealt ka myyakse...Superhotell oli! Lapsed pyydsid õues kilpkonni, miniclubis tegid kypsiseid, pisikestel olid seal isegi voodid! Lastetool kile all uut põnni ootamas jne.

Belekisse - Papillon belville yks parimaid seal - lastetoolid desinfitseeritud ja kile all uue tite ootel restos, basseiniproovid igapäev jne. Kuid viirus möllab hirmsasti - parem basseinidest, miniclubist eemal hoida. Ka haigus levib ka piiskade teel, järelikult on ta kõikjal.
Minul on Ergoferon, spetsiaalselt Venemaalt tellisin - väga lai pisikute tapmis spekter, kuid mitte keemia( pisem mul 1,9 ja 39temp talle ei tahaks...). Minu teada EEstis interferooni, antikehade baasil asju ei ole, siin ju vaja lääne keemiaga tappa............

Türgi lõunarannikul madistab juba pikalt Koksaki viirus, mis lisaks lastele võtab ka nõrgema immuunsüsteemiga täiskasvanu rajalt maha...Kusjuures tegu ei ole tavalise kõhuviiruse või muidu võõrast toidust tuleneva WC istumisega!
Meil lend 18.10 ees ja rohud(mida muide Eestis ei müüda) kaasas,kuid süda väriseb ikka sees. Ehk läheb õnneks!!!!

Neil ju mingid lambid angaaris kogu aeg põlevad päikse asemel, kas need siis ei pruunista? Meresuus Narva-Jõesuus oli ka nn.rannatuba( lebotamistoolid, soe liiv, merepilt) seal kyll pruunistas, kuigi solaarium ei olnud...

Kas Tropical Islandis kvartslampidega saab nahka ka pruunimaks? Selline puhkekoht on vist ainulaadne Euroopas?

Iga lapsevanem vastutab ise oma lapse eest, on ta siis 5 kuune(hiljuti tulime Maltalt, imetore oli)v6i siis 6 aastane(puhanud 10 riigis, praegu vanaemaga uues v6lisriigis kosumas talveks). Soovitan targutada perekoolis...
Mind huvitab hoopis Omani n6anded = merevesi on seal veebruaris soe, kuid ylej66nu?

Kui mees eelmine aasta oli Egiptusest ekskursioonil Pyhal Maal veebruaris, siis oli seal +16 ja vihma sadas...Kui Egiptuseski on loteri veebruari ilm, siis Eliatis seda enam....Tahaks ikka kindla peale v6lja minna!!! Mitte aga varjuda kylma tuule eest nagu varasemad aastad Egiptuses.

No ma ei arva , et 8kuusele on meelelahutussysteem chill...
Kas Londonis on ka lennujaamas hotel, ei tahaks kodinatega linna ekselda? Kulla Marks, kust Gambiasse piletit pyydsid?