Hollandis piiri ületamine

Lihtsalt huvitab selline asi, et kui Euroopa liidus on nüüd see shengeni liit, et piire põhimõtteliselt ei ole ja dokumente ei küsita ka kuigi palju. Aga Holland on ju ka Euroopa liidus. Ja seal on kanep legaalne aine. Siis kas tõepoolest ka Hollandist näiteks autoga tulles ei kontrollita piiri peal autosid üle? Nii võib ju muidu igaüks tuua narkotsi üle piiri, mis on ju.. Ebaseaduslik ja noh.
Tahan teada uudishimust ja seetõttu ka, et ise läheme kambaga Hollandisse autoga ja kas tagasitulles peab piiri peal mingi ooteajaga arvestama ka?
Ja otseloomulikult ise ei ürita ega taha midagi üle piiri tuua.

Jah, piiril ei kontrollita, kuid pistelist kontrolli võidakse teha mujal. Isegi siis kui mingil põhjusel leitakse kanepit sinu kodus, algataatakse sinu vasti krim.asi. See, et kusagil pole midagi keelatud, ei tähenda, et meil on lubatud.
Kas on mõtet sõita ni kaugele narkotsi tõmbama. Võrdselt seadusliku narkotsiga, muutud bensiiniaure ja tavalist kummiliimi tarbides samasuguseks ajuhälvikuks kui kalli kraami tarbijad.

Aga kes ütles, et ma sinna narkotsi lähen tõmbama:D? Et nagu ainult selle pärast sõidakski. Noojahh.. Nagu juba öeldud, siis ise ei kavatse ega tahagi midagi üle tuua, mind lihtsalt hämmastab see, et piiri peal pole mingit kontrolli. Sellepärast mõtlesingi küsida, et ma ei tahaks sellist asja nagu hästi uskuda.
Lisaks no muidugi see ka, et kas kuskil peab nende pisteliste kontrollide tõttu eriti kaua ootama vms?

Olen korduvalt näinud kuidas terve piir kinni pannakse ja autod suunatakse piiri parklasse kontrolli . Seda siis Hollandist Saksa sisenemisel . Röntgenid , koerad , politsei ja kõik muud jutud .

Ega piiril probleeme polegi vaja. Lihtsalt, juhul kui on infot, et Sul võib olla autos midagi ebaseaduslikku, "sattub" Sulle ühel hetkel ette "tuunitud" auto, millel on tagaklaasil sinised ja punased tuled ning kiri "FOLLOW ME" ja siis keerad esimesse taskusse ja siis läheb aega... palju... aastaid :) Kui ei keera esimesse taskusse, siis algavad "Cobra 11" viimased kaadrid ...:)