trip-krainetrip-ukraine-dark
Horizon Resort Sharm ****

Toptours pakub siis suht soodsalt välja AI paketti hotellis: Horizon Resort Sharm ****

Kas seal peatunud kirjutaksid veidi antud kohast? Kuidas tingimused jms. Miskipärast on ta kohati odavam hinnaklass kui näiteks mõni 3* hotell.

Ette tänades

Peatusin seal 2006. Asukoht ei olnud väga hea, kuna Naama Bayst ja üldse keskustest ikka päris kaugel. Aga teades sealset ehituskiirust, siis kindlaasti on miskit ka muutunud. Uus korterielamute rajoon peaks seal nüüd olema jne. Hotell ise oli paraja suurusega(üks bassein ja hästi väike lastekas ka kõrval),basseini baar ei töötanud, mullivann, mis seal muidu peaks olema ka ei töötanud aga rohkem oli siiski positiivseid kogemusi:toidud maitsvad ja personal sõbralik. Rand oli sealt natuke maad jalutada, hotelli buss viis ka sinna. Aga kindlasti tulevad kasuks kellegi poolt värskemad kogemused:) Esimese korra kohta meeldis, nüüd olen rohkem käinud ja erinevates hotelides, siis tean juba võrrelda.

Vanemad käisid seal eelmine kuu ja olid rahul. Toidud normaalsed, teenindus hea. Rand on puhas koralli rand, nii, et rannast vette väga ei tohi minna. Seega vanemateke inimestele on seal suht raske ujumas käia. Lainetus oli ka kogu aeg suur olnud nii, et punane lipp üleval. Kõhu häda õnnestus ka neil hankida kuigi sõid ainult hotelli sööke, kas siis sealt või muud moodi aga 6 päeval oli ta igaljuhul kohal ja raskel kujul. Aga kohalikud rohud aitasid kiiresti ja järgmine päev oli juba kõik korras ja apteeke pidi seal lähedal kohe hulgim olema. Tegevusi hotellis ei toimu eriti seega kui tahab meelelahutust siis seda saab hotellist väljas.

Hotell hea-teenindus hea-toit hea. Rand ja meri-Punane meri alati soe ja mõnus. Ujuda sai väga hästi, aga soovitavalt pärast lõunat-siis pole tuult. Väga hea asukohaga uues arenevas piirkonnas-igatahes mis oli kaks aastat tagasi ja nüüd -võrrelda ei anna. Minu meelest isegi parem koht kui Naama. Soovitan. Horizoni kõrval väga hea hotell Tropicana Azur-seda just ehitati kui Horizonis esimest korda peatusin. Võite julgelt valida Horizoni. Ka nõudlikumale.