Horvaatia - Skradin

Kas piletid rahvusparki ja laevale saab osta Skradini turismiinfost, või laevaga parki jõudes kohapealt.

Oh imet, internetist leiab vastuse.

Jutt siis ilmselt Krka rahvuspargist...

Kahjuks on minu inglise keele oskus kehvake ja tahtsin lihtsalt kindluse mõttes kontrollida kas sain mingil määralgi tekstist õigesti aru, aga noh pole hullu midagi, ma proovin siis leida siiski tõlke,kui vastata eesti keeles on keeruline:)

Merike45, ma nüüd vabandan, et olen oma selgeltnägemise võime eest hoolitsemise unarusse jätnud ja seetõttu ei osanud kohe adekvaatset vastust anda. Aga ma vähemalt proovisin, täiesti omakasupüüdmatult seejuures. Välja tuli nagu alati kui mõlemad pooled midagi eeldavad -- vastus ei olnud asjakohane. Mina eeldasin, et piisab veebilehe kättenäitamisest, teie eeldasite, et keegi annab eestikeelse vastuse.

Ma proovin siis uuesti -- eelnevalt viiatud veebilehel on kirjas, et Entrance tickets and boat excursion tickets are available at all three entrances to the park -- Sissepääsu piletid on saadaval kõigis kolmes pargi sissepääsus.

Hinnakirja lehel on kirjas: The entrance ticket for all terrestrial locations includes: boat transport on the route Skradin – Skradinski buk and return -- Sissepääsu piletis sisaldub paadisõit Skradin – Skradinski buk ja tagasi.

oot,seega peaksin ikka Skradinis pileti ostma, et oleks midagi paadile minnes ette näidata. Mina arvasin,et paati ja kohale ning siis pilet,aga noh ega ilmselt ei oleks siis mind nagunii peale lastud ja küllap oleks ka selgeks tehtud või käega viibatud,kust see pilet osta tuleb. Samas ei ole ju Skradin otseselt pargi sissepääs ja videost ma mingit müügikioskit ei näinud,ainult turismiinfo maja. Vabandan,kui olen liiga rumal,aga tahan tõesti kõik asjad enne korralikult läbi nämmutada,et ei tuleks üllatusi. Kaalusin isegi Lozovaci varianti, aga paadiga tundus millegipärast huvitavam. Algaja reisija värk:) Aga tänud vastuse eest . Küll ma vast siiski käidud saan!

Ei, lähed paati, paat viib sind parki ja alles siis ostad pileti. Meil toimis nii eelmine suvi.

Selge pilt ja tänan. Rohkem hetkel muresid ei näe:)