Hotel Caravelle või Opera Saint Geoges

Tere,

kas keegi teist on peatunud kas ühes või mõlemas hotellis? Oleksin väga tänulik kogemuste, soovituste eest.

Kavatsen kevadel nädalaks Pariisi minna ja minu pilk on peale pikki otsinguid peatunud nendel hotellidel.

Mida ootan - asukoht suht kesklinnas (kõige kaugem- 18 arrondisement), hind ei oleks oluliselt üle 80 euri öö eest, tuba oleks puhas, enam-vähem viisakas (ei otsigi suurt luksust), aga mitte väga tilluke, enam-vähem vaikne öösiti (ei ootagi täielikku vaikust, aga no, et ikka magada kannataks - ma suht kerge unega tglt). Loodan, et wc ja vannituba oleksid ikka ühe toa peale. Kokkuvõttes - soovin minna avastama Pariisi, mitte hotelli, aga ei soovi, et hotell rikuks igat päeva.

Kui keegi oskab arvestades minu ( tegelikult suht tagasihoidlikke) nõudeid midagi nimetatud hotellide kohta kirjutada (nii head, kui halba) - soovitada eemale hoida või vastupidi, siis oleksin väga tänulik. Kui teate mõnda teis, mis oli hea, siis andke teada.

Tere Olen 3 korda omal käel Pariisis käinud ja kiikan jälle sinnapoole, mingil määral võin kogemusi jagada. Ma ei ole nimetatud hotellides ise ööbinud, aga kaardi järgi tundub, et mõlemad asuvad Montmartrel. Selles piirkonnas olen käinud päevasel ajal, see on praktiliselt mustanahaliste rajoon. Ei taha miskit oletada, aga mulle tundus, et õhtul metrooga sinna sõita ja tänavatel kõndides võib pisut kõhe olla. Aga see on vaid minu oletus ja kindlasti leidub inimesi, kes on lükkavad mu kõhklused ümber.

Opéra Saint Georges on 2 tärnine, ja selle iseloomustusese pole mainitud midagi vannitoa kohta.

Võib-olla kuskilt mujalt leiab täpsemat infot.

Caravelle on 3 tärnine ja selle kohta on öeldud, et: All of its 31 bedrooms have private bathroom, hair dryer, satellite TV and direct-dial telephone, seega on vist kindlam variant.

Ma otsisin enda ööbimised siit: http://www.booking.com/searchresults.html?aid=100200;label=Hotel-reservations-7Gw49JLhtamqV6WpNXLUvAS790921285;sid=ecd12bce22456726664cb95a8ad0172a;city=-1456928;class_interval=1;ss_all=0;order=class_asc

Mul oli eelmisse teksti linke lisatud, aga need on kuhugi ära kadunud, sellepärast on tekst veidi lünklik.