Hotell Las Palomas Torremolinosel

Oleks huvitatud saada tagasisidet inimestelt, kes on külastanud Costa del Sol-is Torremolinosel hotelli nimega Las Palomas. Sõõk-jook, mis lähedal asub, mõni ajaveetmiskoht mida soovitate, wifi olemasolu j.n.e. Plaan minna juuli algul. Parimat ja ette tänades.

Tere! Kahjuks ei oska midagi selle hotelli kohta öelda, kuid linn, kus peatute, on super-lahe. Olen seal olenud yle 30 korra vòi rohkemgi veel. Vabaaja veetmisvòimalusi on väga palju, alates rannas päevitamiset kuni kòikvòimalike ekskursioonideni välja. Elamuse saavutamise mòttes soovitan syya rannas olevates baarides-restoranides (neid on seal sadu). Paljud nest on õösel diskoteegid. Tegelikult on ykskòik kus sööte, sest hinnad ja kvaliteet on vága sarnased. Ònneks linn on väga kompaktne ning yhest otsast teise jòudmiseks pole ka trantsporti vaja kasutada. Samuti asub lähedal linn nimega Benalmadena (5 min autosòidu kaugusel)... Soovitan kylastada Puerto Marina't´(Benalmadena's), mis on vága kuulus ööelu poolest. Ja veel... Kui vähekenegi vôimalik, soovitan teha autoekskursioon teistesse lähedal asuvatesse linnadesse: Malaga, Mijas, Estepona, Marbella (45 min autosòitu), Granada (1,5 tundi autosôitu). Granadas olles tuleks tingimata kylastada paleed nimega Al-Alhambra. Vot see on juba midagi, mida vaadata. Ning lisaks - ärge päevituskreemi maha unustage! Juba praegu, aprillis, on seal 30ºc láhedal sooja. Loodan, et naudite reisi ja kui ka kysimusi on, kysige julgesti!

0
0

Olime möödunud aasta septemris Las Palomases. Kolme tärni kohta suht normaalne hotell, oli ilus aed basseini ja mullibasseiniga. Ise viibisime rohkem mere ääres, sinna oli väike jalutuskäik, tee äärde jäid väiksed poekesed, kust sai vett ja muud keelekastet osta. Meri oli esimesel päeval väga tormine, aga soe,nagu ikka ei peljanud eestlased sisse minna. Järgnevatel päevadel pärast tormi oli vesi puupuru täis ja vesi uhus igasuguseid teokarpe randa. Rannas oleva duši all sai end puhtaks loputada. Toidud olid rootsi lauas ja valik oli üsna suur. Soovitan kindlasti minna Gibraltarile ahvidele banaane viima ja mägede reisile, kus näeb ehedat Hispaania elu ja inimesi, seda reisi ei olnud Horizon Travelil kataloogis, reisiesindaja oli ise organiseerinud. Soovitan külastada krokodilliparki ja flamencoshowd. Kui Teil on rohkem huvi näha, kuhu satute, siis võin anda aadressi,kus mul pildid üleval on. Toredat reisi!

0
0

Suurimad tänud informatsiooni eest, aga üks küss siiski, kuidas sealpool netiga lood on? Ja lisaks pihlale, et kui tüli ei tee, võid piltide lingi saata küll: [email protected] Parimat ja kena kevadet.

0
0

Internetist kahjuks ei tea palju (olen isegi huvitatud kus ja kuidas ) aga kui sinna minek soovitaksin kindlasti minna mägedesse seal on selline koht nagu Ronda …ise pole käinud aga tuttavad on ja piltidelt tundub ka väga fan koht olema ise tahan ka kindlasti suvel ära käia seal http://www.panoramio.com/photo/6297147 ja kui teil veel ei ole siis soovitan arvutisse tõmmata sellise kaardi nagu google earth palju pilte ja 3d kaart algajale palju kasu
http://pack.google.com/intl/en/integrated_eula.html?hl=en&ciint=ci_earth&ci_earth=onciint=ci_earth&utm_source=en-cdr-earth4&utm_medium=cdr&utm_campaign=en

0
0

plaan minna 9a poisiga puhkama.Olen ennegi kuulnud krokodillipargist.Kuidas sinna saab, mis maksab? Nii palju kui olen uurinud , ei ole leidnud sellist ekskursiooni,Kas reisi korraldajad ka teevad sinna ekskursioone?

0
0

Täitsa tasub külastamist! http://www.crocodile-park.com/eng/index.html Kõige lihtsamini saab sinna muidugi taksoga, kindlasti ka bussiga. Meie lihtsalt jalutasime selle maa (2,5-3km täpselt ei mäleta) Kaart kätte ja midagi keerulist pole! Hinnad: 10€ täiskasvanu ja 7,5€ laps Las Palomas on täiesti normaalne 3*** hotell. http://www.spainby.com/hotellaspalomas/pages/gallery.htm Suhteliselt vaikses kohas.Toidudvalik rootsi lauas on suur, eriti õhtusöök. Viimane mõjub kehakaalule laastavalt :))) Internet täiesti olemas ja vist isegi WiFi võimalus. Ühesõnaga täitsa mõnus koht see Torremolinos! Igav ei hakka!

0
0

aitähh krokodillipargi info eest. Kas keegi peatunud Torremolinosel hotellides Adriano ja /või Kristal ?

0
0

Millal minek on? Ise siis juulis, väljalend 2 juuli.

0
0

Käisime eelmise aasta kevadel samas hotellis, jäime väga rahule. Hotell puhas ja korralik, söögid oli supper head- eriti õhtusöögid. Rand ainult jalutuskäigu kaugusel ja ilusaid istumis-söögikohti oli läheduses ka küll.

0
0

plaan minna üsna kohe

0
0
Lennupakkumised
Reisikaaslased