pihla

Reisisell, liitus Tripiga 13 aastat tagasi

5 meeldimist
14 postitust
24 kommentaari

13 külastatud riiki, 7% maailma 195st riigist

Viimased kommentaarid

Ise me ajasime oma odavusihalusega "otse ja omadega" suurepäraste eestikeelsete reisiesindajatega firma põhja, nüüd nopime vilju. Kahju, et nii on nagu on.

Monart City on hea valik, merevaatega toast ilus vaade poolsaarele(eriti ilus pimedas). Aga Kleopatra rannas meeldis rohkem: hotelli ümbruses oli elu ja melu rohkem, promenaad kaunim ja päikseloojang ilusam. Hotelliks oli Bilkay, väike hotell, aga jäime rahule. Rannas käisime Xperia Saray Beach Hotel 4* rannas, päiksevarjud ja lamamistoolid olid küll tasulised.

Paketi reis ei ole minu jaoks iialgi basseini ääres vedelemine, samamoodi võib koha peal auto rentida ja ringi liikuda.

Mugava inimesena olen eelistanud paketireise soojale maale. Varsti peaks juba tuleva suve pakkumised kodulehele (Novatours) tulema, paari esimese nädala jooksul on hinnad kõige soodsamad, nii et tasub juba nüüd ära broneerida. Maksta saate siis osade kaupa, 30 päeva enne väljalendu peaks kogu arve makstud olema.

https://www.facebook.com/pasha.alanya.7?fref=ts Palun tutvuge! Kodanikunimi ei pruugi tal Pasha olla, aga kokkulepitud ajal tuli ta meie hotelli, valisime välja tripid, maksime raha. Järgmistel kordadel võttis meid hotellist peale buss või jeep (Sapadere kanjonisse), viimasel õhtul viis Pasha meid ja ühte teist paari poolsaarele päikseloojangut vaatama ja hiljem üles mägedesse tuledesäras linnavaadet nautima. Suhtlusvõrgustik Facebook ongi ju selleks, et suhelda, palun kasutage!

Vabandust, Monart City ikka :)

Vabandust, Monart City ikka :)

Soovitan Monart City 4* hotelli.Olime sääl möödunud septembris ja jäime väga rahule. On mere kaldal, kõik söögid-joogid hinnas, rannas ka kõik tasuta.

Soovitan Monart Sity 4* hotelli.Olime sääl möödunud septembris ja jäime väga rahule. On mere kaldal, kõik söögid-joogid hinnas, rannas ka kõik tasuta.

Monart City Hotel ei ole küll Kleopatra rannas, vaid teisel pool mäge. Seega avaneb õhtul imeilus vaade tuledes säravale mäele ja päikseloojangule. Hotell on puhas, toitude valik suur, kaks basseini, mitu baari. Rannatoolid ja - varjud tasuta, rannas ka baar. Meie jäime väga rahule. Tripid võtke Pasha Alanya käest, soodne ja hea.

Hersonissoses ei olnud küll midagi ohtlikku. Randades olid väiksed plastikkausid, kus said oma jalad liivast puhtaks loputada.Liiv oli nö. must liiv.

Hotell Trakia*** Sunny Beachil. Novatoursil "economy" sildi all. Olime sääl 2009. aasta augustis. Asub üsna mere lähedal, kesklinnas. Mis kõige rohkem meeldis, oli see, et bassein asub siseõues, mitte vaatega tänavale nagu mõnel teisel hotellil. Pooled toad on vaatega tänavale, pooled baseinile. Koristati iga päev, söögil ei olnud ka viga(kõik hinnas). Päike säras kõigil päevadel ja see oli tähtsaim! Nessebari saab liinibussiga, see on ainus huvipakkuv koht läheduses. Novatoursi lehel esimene pilt on vaade Trakiast basseinile.

Rannik on kaunis, võiks teha ka laevareisi. Ilusad on Santa Clotilde ja Pinya de Rosa pargid Lloret de Maris. Viimane on kaktusteaed(kui ta on ikka veel alles). Tossa de Mar oma kindlusega mere kaldal ka ilus, pisike linnake. Montserrati kloostri juures võiks teha matka mägedesse, ilusad vaated kloostrile ja mägedele.

Tossa de Mar ei olnud ka augustis ülerahvastatud, ta lihtsalt on nii väike (ja armas). Hotelle on sääl vähe. Teiste rannikulinnadega on olemas laevaühendus.

See on hea info - kavatsesime ka sinna Sozopolisse minna, no nüüd küll ei lähe. Võsastunud kaldaid näeb Eestiski.

Aitäh vastajatele. Ootan väga, et saaks juba sooja mere äärde kuuma päikse alla. Kui tagasi-küllap jagan muljeid.

Sama siin-Novatours ammu loetud.

Nagu Ingmar123 ootan minagi muljeid selle hotelli ja üldse Novatoursi poolt Sunny Beachile korraldatud reisi kohta.

Palun veel värskeid muljeid Sunny Beachilt, augustis meilgi sinna minek, Novaga. Hotelliks Trakia.

Soovitan Tuneesiat, vähemalt oktoobri esimesel poolel oli küll mõnusalt soe. Kes sinna praegu reise teeb-ei tea, käisin ,,kadunukese`` Wris Toursiga ja jäin väga rahule. Eriti huvitav oli kahepäevane reis sisemaale, Sahaara servale ja Atlase mäestiku jalamile ja maa-aluste elamute külastamine berberite külas Matmatas, ööbimine oaasis keset kõrbe, sõit üle soolajärve. Kaupmehed ei olnud eriti pealetükkivad, hotell Riadh Palms Sousse`is oma suure aia, basseinide ja liivarannaga oli igati meeldiv.

Olen igati nõus glarissiga, Sousse-s on ilus liivarand ja oktoobri algul oli veel mõnusalt soe. Kahepäevane reis sisemaale oli ka põnev,sai Sahaara servas kaameli seljas traavida! Imeilus vaade avanes Sidi Bou Saidis -see on sini-valge linnake pealinna Tunise lähedal.hotell oli Riadh Palms, suure ilusa aia ja basseinidega suur hotell mere kaldal,ainult südalinnast veidi eemal.

tripper-Türgi ei olegi nii mõttetu maa, kui hotellist ja rannast kaugemale viitsite minna.Ise käisime kahepäevasel ekskursioonil Pamukkalesse, mis oli võrratu! Lumivalge kalju mineraalveebasseinidega.Külastasime ka vaibakudumisvabrikut, kus ka Eesti neide kuduma usaldati. Muidugi toimus vaipade esitlus ja oli võimalus neid osta. Aga see tore reis toimus 8 aastat tagasi Wris Toursiga. Möödunud aastal käisime Horizon Traveliga Costa del Solis, hotell oli Las Palomas-ranna lähedal ja suht mõnus. Krokodillipark oli äge ja ahvid Gibraltari kaljul, samuti mägede reis. Sügisel läheme Dominaga Costa Bravasse. Hispaanlased ei ole nii pealetükkivad, kui türklased, tuneeslased või egipti kaupmehed. Minu soovitus on kindlasi paaril ekskursioonol käia! Cherry 17-toredat reisi Sulle!

Olime möödunud aasta septemris Las Palomases. Kolme tärni kohta suht normaalne hotell, oli ilus aed basseini ja mullibasseiniga. Ise viibisime rohkem mere ääres, sinna oli väike jalutuskäik, tee äärde jäid väiksed poekesed, kust sai vett ja muud keelekastet osta. Meri oli esimesel päeval väga tormine, aga soe,nagu ikka ei peljanud eestlased sisse minna. Järgnevatel päevadel pärast tormi oli vesi puupuru täis ja vesi uhus igasuguseid teokarpe randa. Rannas oleva duši all sai end puhtaks loputada. Toidud olid rootsi lauas ja valik oli üsna suur. Soovitan kindlasti minna Gibraltarile ahvidele banaane viima ja mägede reisile, kus näeb ehedat Hispaania elu ja inimesi, seda reisi ei olnud Horizon Travelil kataloogis, reisiesindaja oli ise organiseerinud. Soovitan külastada krokodilliparki ja flamencoshowd. Kui Teil on rohkem huvi näha, kuhu satute, siis võin anda aadressi,kus mul pildid üleval on. Toredat reisi!