hotell Pattaya Garden

Olen võtnud endale jaanuarikuiseks reisiks Taisse sellise nimega hotelli lootuses, et see asub vaiksemas piirkonnas.Kas mu lootused on õigustatud.Hotell ise asub põhja-pattayas.Või on tegemist ikka ekstreemmajutusega(pidev rongimäng).Äkki on keegi kursis ja kommenteerib.Tänud

Google Earthist vaadates, siis asub see hotell rahulikumas rajoonis ja rand Wang Amat jääb selle hotelli lähemale. Kuid ära ole kogu puhkust ainult Pattayas. Sinu piirkonda jääb puust ehitatud ja restuareeritav tempel Sanctuary of Truth. Mine vaatama.

Mis tähendab ekstreemmajutus = pidev rongimäng?

ma arvan et inimesed üle 18 saavad aru

Mina vastasin ja esitasin sulle küsimuse. Olen üle 30. Aga pole kuulnud sellist slängi. Tõesti ei saa aru.

ei tahtnud solvata, mõtlen öö läbi kestvaid basseinipidusid koos selle jätkuga hotellitubades, mis päevast päeva kordudes võiks üpris tüütavaks minna.

Hotellis (Welcome Plaza Hotel), kus ma Pattayat külastades ööbisin, oli bassein öösel suletud. Oletan, et see on norm ka teistes hotellides. Seda kogesin ka Tenerifel. Oletan, et need kes seksi eesmärgil Pattayat külastava ja siis hiljem hotellis võibolla valjusti seksi harrastavad, siis need jäävad pigem hotellidesse, mis jäävad Walking Streeti ehk melu lähedale. Mõõtsin Google Earthist praegu ära ja minu hotell (Welcome Plaza Hotel) paiknes Walking Streeti algusest 530 m kaugusel. Isklikult ma ei kogenud küll, midagi häirivat. Vabaõhubaaridest kostunud muusika ka ei häirinud.

Juhul kui plaanid jääda Pattayasse ainult mõneks päevaks, siis võiks just jääda melu piirkonda.

päevaks küll aga ise juba ka 40 tuuris ja naine ka kaasas. Äkki keegi veel teab mõnda vaatamisväärsust sealkandis

Googel Earthist mõõtsin, et sinu hotell jääb Walking Streeti algusest ~4.03 km kaugusele. Rand ~0,54 km, bussijaam ~2,59 km, Alcazar kabareeteater ~1,72 km.

kodulehel pakutakse sõiduajaks kesklinna 20 min. (4 km)

Äkki pajataks paari sõnaga sellest hotellist - läheme perega 27.12 samasse hotelli ja huvitav oleks teada, mis ees ootab ja mida võiks eelnevalt teada

Pattaya mägi: vaated ja templid, väikesaared Pattaya lahes, Bangkok (~2,5 tundi kiirbussiga, iga poole tunni tagant, pilet ~117 THB), ujuvturg Damnoen Saduak (Bangkokist ~80 km).

Hotell oli ok. Natukese kulunud interjöör, aga mitte kole. Miinus oli see, et toas olid prussakad. Sai ostetud prussakamürki 24/7 poest. Aga nende putukate olemasolu on seal maal siiski mingil määral paratamatus. Loomulikult oli näha kuidas sellesse hotelli tulid mehed Tai naistega õhtult ööd veetma, juhul kui see vaatepilt häirib. Hotell asub rannapromenaadiga (-tänavaga) paralleeltänaval.

http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/16177889
http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/16177891
http://fotoalbum.ee/photos/Naabrimees/13299497

see pole päris see hotell millest üleval pool jutt käib.Pildil on hotell mis asub central-Pattayas second roadil umbes soi 13 kandis(Üsna walkingu lähedal).

Jah, see oli sellele teisele küsijale.

olen seal paar aastat tagasi ööbinud. kompleksis on hotelli osa ning suur aed bungalowdega. sissekäigu lähedal asub üks suur kohalike diskoklubi (mitte hotelli oma), mis teeb õhtuti jubedat lärmi. seega kui võimalik, soovitan küsida tuba kaugemale. mäletan, et esimeseks ööks saime bungalow suht diskoteegi lähedale ja ma ei saanud ilma kõrvatroppideta küll magada. järgmisel päeval kaeblesime retseptsioonis ning saime teise bungalow aia kaugemasse soppi, kus oli väga vaikne ja rahulik. kuidas müra hotellitubadessa kostab, ei tea. muidugi on vahepeal jõustunud seadus, millest tingituna diskod suletakse varem. seega ei ole võib-olla üldse probleemi.

üldiselt oli selles hotellis palju turiste Hiinast. üsna tülgastav oli vaadata, kuidas grupp hiinlasi tuli linnaeksursioonilt ja paar räpast vanameest kõigi riietega (isegi kingadega) otse basseini hüppasid. siis hakati märgi jalatseid, sokke ja riideid ükshaaval ära koorima ning välja väänama, sitased trussikud jäid siiski jalga. ujumise isu oli seepeale läinud.

positiivse külje pealt oli sealkandis mitu väga head söögikohta, kuhu olen hiljem lausa spetsiaalselt mujalt Pattayast sööma sõitnud.

normaalne värk.selliseid peab füüsiliselt korrale kutsuma ja häbeneda pole midagi-elajatega tuleb rääkida nendele arusaadaval moel.
Toredaid hiinlasi võib kohata ka linna peal järjekordades trügimas või kusagil rahvarohkes kohas sulle peaga kõhtu jooksmas,vabandust palumata jooksmist jätkates.

Olen seal hotellis olnud. Hotell alla igasugust arvestust. Küll ei soovitaks seal peatuda. Mina ei läheks siis ka enam sinna, kui tasuta saaks.

Kuna viimane kommentaar jätab mulje sellest hotellist kui viimasest urkast, siis panen siia ka enda oma kuna just täna sealt tagasi jõudsin.

af 9 detsember, 2007 - 19:47 kirjeldus vastab ka hetkel suuresti tõele. Hotelli juures on suht suur diskoteek, mis teeb lärmi igal öösel kuni kella kaheni.

Hiina turiste ma õnneks seal ei kohanud mitte ainsamatki:)

Hotell on iseenesest selline kaheksakümnendate stiilis, mõneti kulunud, aga suht avarate tubadega. Konditsioneeri kompressorid asuvad rõdul nii, et ööseks konti tööle jätta on suht häiriv minu jaoks.

Üldhinnang 4 pika miinusega. Kui väga vaja siis ööbiks teinekordki.