Hotell Rethymnos?

Hei, oskab keegi soovitusi jagada. Sooviks külastada lapsega Rethymnost,  Kunagi käinud aga tahaks uuesti minna. Seekord sooviks kõik hinnas paketti. Hotell peaks olema linnas sees. Vaatasin ka paari hotelli ca 6-7 km linnast väljas, kuid jäin kahtlema, kas on võimalik bussiga lihtsalt linna saada. Kuna liigun jala või bussiga, siis on linna läheduse väga oluline.

Jagage soovitusi palun või oma kogemusi. 

Kas lefkonico Bay, Lefconico beach või lefkonico ikarus hotellides on keegi olnud. Tagasiside seinast seina. Tänud

2016 aastal sai ööbitud pakettreisi raames Brascos Hotelis (Bookingus 3*). On täitsa linnas sees, jalutuskäik randa ei tohiks ka lapsele olla liiga pikk (~10 min). Ööbisime kolmekesi rõduga toas, väga palju kaevata ei oska toa üle, aga minu jaoks hotell on suures osas ikkagi pesemise-magamise-asjade hoidmise paik, ei oota seal väga lisateenuseid. Iga päev käidi tuba koristamas, toodi puhtad rätikud. Mis ei meeldinud oli see, et vannitoas sooja vett sisuliselt polnud :D Duši alla minnes oli vesi külm ja kui soojaks keerasid, siis vesi kadus lihtsalt ära. Dušš ise oli ka suhteliselt primitiivne alus, millele kardin ümber tõmmatud, mille tõttu põrand kippus pärast ujuma. 

Hommikusöögi laud oli üsnagi rikkalik (minu jaoks, kes ma olen üsna valiv sööja) rootsi laud, selles osas nuriseda ei saanud. 

Hotellis on ka väike bassein, aga kedagi seda kasutamas väga ei näinud. Kui ise käisin 1x, siis sain aru miks - vesi väga külm ja oled vaatamiseks kõigile restoranis söövatele inimestele. 

WiFi oli olemas, aga käis vist suht lainetena - oli ja siis ei olnud. 

Kokkuvõtteks nii palju, et kuigi päris pikk aeg möödas, siis ise väldiksin seda ja lapsega ka pigem mitte minna. Ei oska küll otseselt soovitada paremat, aga soovitan seda hotelli vältida.