Feeba

Reisisell, liitus Tripiga 7 aastat tagasi

2 meeldimist
1 postitust
6 kommentaari

5 külastatud riiki, 3% maailma 195st riigist

5 külastatud linna või piirkonda

Viimased kommentaarid

2016 aastal sai ööbitud pakettreisi raames Brascos Hotelis (Bookingus 3*). On täitsa linnas sees, jalutuskäik randa ei tohiks ka lapsele olla liiga pikk (~10 min). Ööbisime kolmekesi rõduga toas, väga palju kaevata ei oska toa üle, aga minu jaoks hotell on suures osas ikkagi pesemise-magamise-asjade hoidmise paik, ei oota seal väga lisateenuseid. Iga päev käidi tuba koristamas, toodi puhtad rätikud. Mis ei meeldinud oli see, et vannitoas sooja vett sisuliselt polnud :D Duši alla minnes oli vesi külm ja kui soojaks keerasid, siis vesi kadus lihtsalt ära. Dušš ise oli ka suhteliselt primitiivne alus, millele kardin ümber tõmmatud, mille tõttu põrand kippus pärast ujuma. 

Hommikusöögi laud oli üsnagi rikkalik (minu jaoks, kes ma olen üsna valiv sööja) rootsi laud, selles osas nuriseda ei saanud. 

Hotellis on ka väike bassein, aga kedagi seda kasutamas väga ei näinud. Kui ise käisin 1x, siis sain aru miks - vesi väga külm ja oled vaatamiseks kõigile restoranis söövatele inimestele. 

WiFi oli olemas, aga käis vist suht lainetena - oli ja siis ei olnud. 

Kokkuvõtteks nii palju, et kuigi päris pikk aeg möödas, siis ise väldiksin seda ja lapsega ka pigem mitte minna. Ei oska küll otseselt soovitada paremat, aga soovitan seda hotelli vältida.

''...tahaks ka käia nt Gilidel, millest kõik räägivad. Mõne ütleb isegi et kui ei käi, pole Balil õieti käinudki...''
''Ilmselegelt on meie jaoks eriline juba see reis ise, aga kõike lugedes jääb mulje , et kui ma oma päevi seal hommikust õhtuni mingi kultuurse tegevusega ära ei sisusta ja mööda saart ringi ei matka, siis ei olegi õige reis.''

Ära lihtsalt võta selliseid asju südamesse, mida keegi teine on kuskil rääkinud. Loe objektiivseid arvustusi ja jäta kõrvale teiste isiklikud eelistused, nt kui te ei taha ennast matkamisega ribadeks tõmmata, siis ärge seda tehkegi. Ja see, kui esimese korraga ei jõua kõiki sihtkohti läbi käia, ei ole midagi hullu - elu ei lõppe pärast reisi, ehk satute sinna veel tagasi. Näiteks ise sai enne Kreetale sõitu planeeritud igasuguseid sihtkohti, aga kohale jõudes tuli välja, et me ei olnud arvestanud maastiku mägisusega ja sellest tuleneva pikema ajakuluga sõidu peale, mistõttu langes väga palju sihtkohti (sealhulgas minu lemmik) listist välja. Aga ma ei tunne, et seetõttu ma nüüd Kreetal käinud poleks.
Lihtsalt tehke enda võimaluste järgi - ütled ju isegi, et ilma elukvaliteeti muutmata saate seal ära käia küll. See on juba midagi!

''Morning light'' ja ''Brown bears'' - super, lausa jäävad kummitama! Aga muidu ka väga hea ülevaade.

Kas lihavõtete ajal on ka mingeid eriüritusi linnas, mida tasuks väisata?

Sama küsimus interneti kohta, aga ehk oskab keegi värskemat infot anda?

Küsimus rendiautode kohta: kas ca 5 päeva liigelda tuleb odavam kui bussidega, eriti kui on plaanis sõita nii saare ühte kui teise otsa (peatumine Rethymnonis)? Ja kas on mingi hinnavahe sellel, kui tellida auto enne reisi algust või otsida Kreetal koha peal?