Hotelli soovitused

Palun soovitage hotelle Pekingis, Guangzhous, Xianis ja Guilinis ning ka Hainani saarel. Hinnaklass pigem low-budget, puhtus oleks soovitav:). Oleme erinevad neti leheküljed läbi kamminud aga valik on ikka tohutu. Hea oleks kui kellelgi konkreetseid kogemusi ja oskab soovitada või laita. Mis näiteks Pekingis üldse parim piirkond ööbimiseks on?

Beijign: Chongwenmen hotell, ega ta just väga odav pole, tuba oli just mingi 400 RMB, väga hea asukoht (1 peatus rongijaamast, paar peatust Tiananmeni väljakust ja Silk street marketist jne) Asub nii ringmetrooniini (nr2) kui ka uue põhja-lõunasuunalise (nr5) peatuste juures. Olen korduvalt peatunud ja teen seda veel.

Guangzhous näiteks Lido hotell Beijingi tänaval. (hind umbes sama, aga hotell kehvem võrreldes Beijingi omaga), asukoht ka hea. Beijing Lu üks osa on linna keskne jalakäijate tänav, ka jõgi on lähedal, samuti linna sisuliselt ainuke vaatamisväärsus Shamiani saar. Lähedal on Landmark Canton, mis oluliselt parem, aga ka kallim. Samas, kuna mess saab kohe läbi , siis hinnad kukuvad paremates hotellides kõvasti. Hetkel seal ka muide 2 soome tüdrukut tööl (5 kuud veel)

Ah jaa, Hiinas maksadki puhtuse eest ;-)