trip-krainetrip-ukraine-dark

mygri

Reisisell, liitus Tripiga 15 aastat tagasi

0 meeldimist
3 postitust
4 kommentaari
 

9 külastatud riiki, 5% maailma 195st riigist

1 külastatud linna või piirkonda

Tahab minna

Viimased kommentaarid

Väidetavalt nõutakse ka töökoha kirja. Kellel on kogemust, mis keelne see peaks olema? Üldiselt pidid nad seal vene keelt eelistama?

kuidas hiinlased saatkonnas suhtuvad kui lähen üksi ja viin 6´e inimese passid? Või tahavad nad kõiki näha ja nuusutada? Ütleb keegi ka enne lähemat uurimist, mis see viisa maksab?

võtsin teie jutu peale hetk tagasi lahti SAS´i lehe ja sain kenasti järgmise aasta aprilli keskel lennu hinnaks KAHELE edasi-tagasi 16000.- + maksud! Aga mingi 5 mintsa seal tuhnides muutus hind juba umbes viiekordseks! Nii, et kui võimalus avaneb tuleb kohe bronn peale visata! Arvestage sellega seltsimehed!

tundub hea kava olevat, ise oleme hetkel samade plaanidega samaks tuuriks. aga küsiks mõned täpsustavad küsimused aegade ja summade kohta, olen kuulnud et on tark umbkaudseid vahemaade summasid teada, et mitte "rohelisena" pügada saada: kui kaua selle tuuri peale kokku aega kulus; kas varanasi-agra rongiga sõitsite öösel ja mis hinnaga; agra-jaipuri takso palju maksis ja kaua selle peale aega kulus, sama küsimus pushkar-delhi kohta. Jaipur-Pushkar peaks vist suht lähestikku olema - palju aega kulus? kas pushkarist minnes saite samal päeval delhist lennuki peale? kas rongi piletid bronnisite ette ja mis võiks selle neti aadress olla? küsimusi tuli palju aga suured tänud juba ette info eest