Hotellid Lanzarotel?

Esimest korda elus vaatan lastminute.ee kaudu perele reisi. Vaatan, et Soome firma Finnmatkat pakub Hispaania Lanzarote reise. Kas saan õigesti aru, et nende poolt pakutavates hindades puudub transfeer lennujaamast hotelli?
Oleksin tänulik kui keegi oskab midagi head või halba nede pakutavate hotellide kohta öelda?! (Morromar 3; Flora 3; Bellavista 3*)

Ette tänades igasuguse info eest!

Vaata ka Soome reisifirmat Aurinkomatkat äkkilähtöt.Meie käisime jaanuaris nendega Lanzarotel ja jäime väga rahule.Hotell oli AI Papagayo Arena,väga hea hotell,maitsev toit,head joogid,5 basseini,saun,jacuzzid...
hotelli lähedal on Lanzarote ilusamad n.ö.metsikud rannad,ilusad vaated kaljudelt.See asub Lanzarote lõunas,Playa Blancas.Ainuke miinus võib olla mõnele,et hotell ei asu keskuses,sinna viib hotellist tasuta buss,kuid ka taksoga ei ole kallis.
Minumeelest Aurinkomatkadel on parem hotellivalik,aga seoses Egiptuse kriisiga on valik muidugi väiksem ja lennukid või hotellid täis.

Ja transfeer lennujaamast hotelli ja tagasi on Aurinkomatkadel muidugi hinna sees

Morromar 3 on ok - 500 m rannast asuvad nn.korterid. Puerto del Carmeni keskus asub 3 km kaugusel. 2 basseini.
Flora 3 on ka ok, asub Puerto del carmeni vanas keskuses, rannani 400 m, asub mäe otsas, et kui mäest üles -alla jalutamine pole probleem, siis ok.

Selle Bellavista kohta ei leia kahjuks midagi, kas see hoopis Teneriffel ei ole?

Kaldun arvama, et parim neist kahest oleks Morromar 3

Taksod on seal ikka väga odavad, kindlasti minge vaatama loodust, see on seal super! nagu kuumasstik! Iga kell laheks tagasi...

Tänan vastamast! Täpselt nii Bellavista Tenerifel, kirjutasin ära ja siis avastasin :)