trip-krainetrip-ukraine-dark
Iberia lastminute?

Keegi siin kunagi reklaamis et Iberia siselendudele on võimalik saada soodsaid lastminute hindu - juttu 30-40 eurist. Olen püüdnud vaadata nii ja naa ning sukelduda Iberia veebilehte, aga suhteliselt tulutult. Kas keegi omab selliste piletitega kogemusi? Või tuleb viimase hetke pileteid osta lennujaamast kohapealt?

Special offersite alt leiab mõned siselennud al. 27-st eurost.

Mul on vist täna interneti kasutamisel käsipidur peal... Special Offers suunab konkreetse lennu otsimise keskkonda ja suvalise huvipakkuva kuupäeva ja kellaja kohta väidab, et No information available for this date. Otsimootor on hästi ebamugav, ei anna mingit võimalust vaadata, et kas ja kuhu üldse midagi on, peab ise kuupäevhaaval kõik päevad läbi käima - alati tulemuseks sama teade. Peaks vist minema 100 000 internetikoolitsuele ja uuesti proovima.....

Iberiaga meenub mulle alati ühe juhtimisguru esinemine Pärnu juhtimiskonverentsil. Enne kui vana hakkas oma mantraga peale, teatas ta, et peale mingit totaalset jama selle lennukompaniiga on ta andnud endale tõotuse enne iga esinemist öelda saalile "I'll never fly with Iberia again". Ja esinemisi pidavat tal väääga palju olema.

mul on tunne et iberia hispaaniakeelne versioon tootab paremini, samuti voib aidata kliendiks registreerumine.

Kui siis sealt special offers alt oled vastava pakkumise valja valinud (siselennud 27EUR) siis sealt alt saab ka broneerida ning mootor peaks pakkuma sulle tabelina saadaolevad kuupaevad. Tavaliselt saab lennata nadala sees. Samuti ei ole see pakkumine lastminute vaid piletid peab voimalikult kaua ette ara ostma. Lastminute on hoopis teine rida, selle voib valida eraldi pohimenuust.

Mina olen sealt ostnud kull ning hind on ikka kovasti odavam kui rong voi buss voi mistahes muu transpordiliik.